ویدئو

ویدئو/ باشد تا روز محاکمه و مجازات جنایت کاران فرا برسد!

زانیار و لقمان مرادی، ۹ ماه بدون دسترسی به وکیل و داشتن حق ملاقات با خانواده‌هایشان در بازداشت بودند. آنان روز چهارشنبه ۱۴ شهریورماه به سلول انفرادی منتقل شدند و از خانواده‌هایشان خواسته شد برای ملاقات با آنان به زندان رجایی‌شهر کرج بروند. زانیار و لقمان مرادی گفته‌‌ بودند پس از آنکه زیر مشت و لگد قرار گرفتند، به تخت بسته شدند، شلاق خوردند، به تجاوز تهدید شدند و زیر این‌گونه شکنجه‌ها قرار گرفتند، به قتل اعتراف کرده‌اند. رامین حسین‌پناهی نیز که به اتهام عضویت در حزب کومله کردستان و اقدام علیه امنیت ملی به اعدام محکوم شده بود، در سلول‌های انفرادی زندان رجایی‌شهر کرج به‌سر می‌برد. جاوید رحمان، گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران، در روزهای اخیر با صدور بیانیه‌ای دربارهٔ خطر اعدام این افراد و دیگر زندانیان سیاسی کُرد در زندان رجایی‌شهر ابراز نگرانی کرده و خواستار توقف روند اعدام آنان شده بود….
ادامهٔ مطلب

هنگام کار است برخیز و ببین

بختت در انتظار است

از پا منشین – ایران

از جور فراوان هر گوشه شوری بپاست

خون‌ها شده پامال و آزادیش خونبهاست

دور جهان نگر که چه غوغا خواهد کرد

که چه غوغا خواهد کرد

حب وطن نگر که چه با ما خواهد کرد

که چه با ما خواهد کرد

آه چه محنت‌ها که کشیدی ایران

آه به کام دل نرسیدی‌، جز غم ندیدی ایران….
ادامهٔ مطلب

فیلم؛ مردم بیکار: سرمایه های کشور کجا میره؟

حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان در یک سخنرانی عمومی با اشاره به تحریم های اخیر آمریکا علیه این گروه شبه نظامی گفت: « ما هیچ پروژه تجاری یا سرمایه گذاری از طریق بانک ها نداریم در نتیجه این اقدام تاثیری نخواهد داشت.بودجه ما شفاف است. درآمدهایش، هزینه هایش، هر آنچه خورده و نوشیده می شود، موشک هایش و راکت هایش همه از ایران دریافت می شود … تا زمانی که ایران پولها در اختیار ما قرار می گیرد، ما پول داریم.»…

ادامهٔ مطلب

ورمثالی خواهی از درد نهان

میهن ما زیر سیطره حکومت ظلم و جور رژیم ولایی دچار چنان آسیب‌هایی شده است، که آن‌ها را فقط با ویرانی‌هایی که حملهٔ ددمنشانهٔ قوم مغول به‌بار آورد می‌توان همسان و هم‌طراز دانست. این خرابی‌ها حدومرز مشخصی ندارند و در تمامی حوزه‌ها و عرصه‌های جامعهٔ در آستانهٔ فروپاشی کشورمان قابل‌مشاهده است…
ادامهٔ مطلب

فیلم؛ فریاد “مرگ بر دیکتاتور” پس از کنسرت

دوشنبه شب ۲۲مرداد۹۷ بعد از اتمام کنسرت در سالنِ میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران، جمعیت شرکت‌ کننده هنگام خروج شعار مرگ بر دیکتاتور سر دادند.مرگ بر دیکتاتور و مرگ بر ولایت فقیه در جای جای کشور شنیده می شود…..
ادامهٔ مطلب

افشای گوشه ای از فساد مسئولین در جلسه استیضاح وزیر کار

شدت آلودگی همگانی کارگزاران این نظام از وزیر تا نماینده مجلس در جریان استیضاح علی ربیعی در مجلس آشکارا بیرون زد. معلوم شد وزیرکار خودش، پسرش، نائب رئیس مجلس، دختر نائب رئیس مجلس، معاون وزیر، پسر معاون وزیر، نماینده استیضاح کننده، پسر نماینده استیضاح کننده، همه با هم «دو لُپی» مشغول بخوربخور هستند و بر سر مقدار و میزان خوردن کارشان به مشاجره علنی کشید….
ادامهٔ مطلب

همه زیر ظلمن، همه آزادی می‌خواهیم.

در روزهای اخیر مردم جان‌به‌لب رسیده در برخی از شهرهای کشور مان ایران،در اعتراض به تورم و شرایط وخیم اقتصادی و بیان مطالبات خود به خیابان‌ها آمدند و گزمگان و نیروهای سرکوبگر رژیم ولایت فقیه با آنان درگیر شدند….
ادامهٔ مطلب

شعار مرگ بر دیکتاتور

 

فیلم؛ سومین شب اعتراض کرج: مرگ بر خامنه‌ای

 

فیلم؛ درگیری در اصفهان با شعار مرگ بر دیکتاتور

درگیری خیابانی جوانان تظاهر کننده با نیروهای ویژه سرکوب در اصفهان با شعار مرگ بر دیکتاتور ۱۱مرداد