ورزشی

گفت‌وگو با کاپیتان‌های تیم‌ ملی

آن انگیزه‌ای که کادر فنی و آقای کی‌روش به بچه‌ها می‌دهند، آن مسئولیتی که بچه‌ها در مقابل این همه ایرانی در سرتاسر دنیا روی دوششان است، همه مردمی که آمدند اینجا تا از ما حمایت کنند، اینها همه عواملی است که تلاش بچه‌ها را بیشتر می‌کند. فکر نمی‌کنم بهتر از این موضوع انگیزه‌ای وجود داشته باشد.

ادامهٔ مطلب

پرواز از دخمه جمهوری اسلامی

در این روزهای جام جهانی، شبکه سوم سیما، هر روز ده‌ ساعتی از مدار جمهوری اسلامی خارج می‌شود. برنامه‌ی طولانی «بیست،هیجده» که عادل فردوسی پور تهیه‌کننده‌اش است در حال‌وهوایِ توپ و گل و مستطیل سبز سیر می‌کند و نشانی از ایدئولوژی جمهوری اسلامی ندارد….
ادامهٔ مطلب

درهای آزادی بالاخره باز شد

قرار بود امروز زنان و مردان و خانواده‌های علاقه مند به فوتبال و جام جهانی بازی ایران و اسپانیا را در ورزشگاه آزادی ببینند.طیبه سیاوشی نماینده فراکسیون امید پیگیر این مساله گشت. روزگذشته این نماینده مجلس در توییتر نوشت که با وجود پیگیری‌های فراوان دستهای پشت پرده با باز شدن در ورزشگاه آزادی به روی تماشاچی ها خصوصا زنان مخالف هستند. اما بالاخره امروز خبر رسید که مجوز حضور مردم در ورزشگاه آزادی صادر شده است…
ادامهٔ مطلب

بازی ایران – اسپانیا:تلاش بر این است که گلی دریافت نکنیم

بازی ایران – اسپانیا:«تلاش بر این است که گلی دریافت نکنیم». سخنی که نهان و آشکار در ذهن همه  نقش بسته است. نشریه آ.اس، تحلیل دقیقی از نحوه بازی ایران و اسپانیا ارائه کرده و پیش بینی جالبی از دیدار امروز مطرح کرده است…
ادامهٔ مطلب

کی‌روش: برای برد تلاش می‌کنیم

همه ما در اینجا برنده‌ایم، چون بازیکنان می‌توانند از بازیکنان اسپانیا بیاموزند و رشد کنند. ما اینجا نیامده‌ایم که همه‌چیز برای ما ساده باشد… همین که می‌توانیم با اسپانیا بازی کنیم برای ما برد محسوب می‌شود.

ادامهٔ مطلب

پیروزی سوئد ؛ غوغای بلژیک

نتایج امروز و برنامه روز ششم

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ لهستان- سنگال ورزشگاه اسپارتاک
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ کلمبیا- ژاپن ورزشگاه سارانسک
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ روسیه- مصر ورزشگاه سن پترزبورگ
ادامهٔ مطلب