ماه: بهمن ۱۳۹۶

 • خون‌ریزی روده و تنگی نفس آرش صادقی در ششمین روز اعتصاب غذا

  آرش صادقی در ششمین روز اعتصاب غذای اعتراضی خود در زندان گوهردشت (رجایی‌شهر) کرج، با خون‌ریزی روده، و تنگی نفس ناشی از عفونت ریه روبه‌رو شده است…
  بیشتر بخوانید »

 • بس کنید مجازات دادخواهان را!

  ما، داغ‌دیدگان و خانواده‌های اعدام شدگان و قتل‌های سیاسی، در کنار خانم منصوره بهکیش ایستاده‌ایم و خاموش نمی‌مانیم. ما حکم زندان منصوره بهکیش را شدیدا محکوم می کنیم و خواستار لغو آن هستیم …
  بیشتر بخوانید »

 • مناطق زلزله‌زده‌ی کرمانشاه نقطه‌ی کور خبری

  ۶٠درصد آسیب‌دیدگان در زیر چادر زندگی می‌کنند. عدم پوشش خبری مصائب و مشکلات مناطق زلزله‌زده، موجب شده تا رژیم اسلامی با فراغ بال کامل بر فجایع این مناطق بیافزاید و بر شمار قربانیان در روزهای بعد از زلزله افزوده شود…
  بیشتر بخوانید »

 • “دختران خیابان انقلاب”؛ واکنش دادستان کل خامنه ای

  دادستان کل خامنه ای امروز در واکنش به اعتراض گسترده زنان ایرانی علیه حجاب اجباری گفت: کسانی که روسری خود را در خیابان برمی‌دارند، بیشتر از نادانی و فریب خوردگی است و از روی القائاتی است که از خارج کشور می‌شود و حرکاتی را انجام می دهند که کاملا بچه‌گانه است….
  بیشتر بخوانید »

 • ویژگی‌های شخصیتی عاملی مهم در انتخاب نوع ورزش

  مطالعات اخیری که در دانشگاه جان هاپکینز انجام شده نشان می‌دهد که ورزش انتخاب هر شخصی باید با شخصیت و خصوصیت‌های روانی او مطابقت داشته باشد.بیشتر بخوانید »

 • تفرقه میان تشکل‌های کارگری باعث شد وزیر بهداشت برای کارگران نسخه بپیچد/فصل ششم قانون کار نیازمند اصلاح است

  رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری ضمن انتقاد از رویکرد دولت و وزیر بهداشت در قبال کارگران گفت: تشکل‌های کارگری باید تقویت شوند.بیشتر بخوانید »

 • اصلاح‌طلبی رادیکال

  دلیل انفعال اصلاح‌طلبان این است که قطب‌نمای خود را گم کرده و تحلیل غلطی از اجتماع دارند.
  دموکراسی در دنیا وامدار توده‌های مردم و پوپولیسم چپ و انقلاب‌ها است.
  موتور محرک دموکراسی توده‌های مردم هستند. همین توده‌هایی که از آن وحشت داریم…بیشتر بخوانید »

 • ما مردم ایران خیلی خوشبختیم!/طنز

  اگه یادتون باشه قسمت قبل در بررسی افزایش سن امید بین ایرانی‌ها به دو مساله خوشحالی پس از رفع فیلترینگ تلگرام و امید به نتیجه گرفتن تیم‌ محبوب فوتبال (با محوریت استقلال و پرسپولیس) اشاره کردیم! هم‌اینک ادامه ماجرا:بیشتر بخوانید »

 • قطع دست سارق گوسفندان و عدالت کیفری در جرایم مالی در ایران

  ماجرای اجرای قطع دست یک سارق در خراسان در روز چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، بار دیگر ناعادلانه بودن قوانین مربوط به مجازات مجرمین مالی در ایران را آشکار ساخت. به گزارش روزنامه خراسان در شماره روز پنجشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۶، «چند سال قبل وقوع سرقت های متعدد در اطراف برخی شهرهای استان های خراسان رضوی و جنوبی، در حالی آغاز شد که فرد یا افراد ناشناسی با تخریب شبانه در و دیوار منازل روستایی، گوسفندان اهالی روستا را به سرقت می بردند. بیشتر بخوانید »

 • “حال جسمی و روحی محمدرضا حدادی بسیار وخیم است”

  محمدرضا حدادی که در سن ۱۵ سالگی متهم به قتل عمد شده، هم اکنون در آستانه ۳۰ سالگی در شرایط بسیار بد جسمی و روحی در بیمارستان به سر می‌برد. خانواده مقتول گفته‌اند تنها خواهان اعدام او هستند. بیشتر بخوانید »

 • گیسو شاکردی : تا به کی خموشی ای زنان ایران

  تا به کی خموشی ای زنان ایران
  ما را به دم تیر نگه نتوان داشت
  در خانه دلگیر نگه نتوان داشت…….

 • همه کارها در جمهوری اسلامی عجیب است!!

  ‍ حالا آقای زیباکلام، استاد دانشگاه میخواهد برای مردمی که نان برای خوردن و کار برای زندگی و سرپناه برای زیستن ندارند با الگوهای توسعه یافتگی شهری برنامه ریزی کند. عجیب است که به بیمار در حال مرگ به جای دارو وعده گردش در پارک و بوستانی بدهی که سالهای آینده در مقابل خانه بیمار احداث و بهره برداری خواهد شد. خیلی عجیب است این جمهوری اسلامی با اعوان و انصار و روشنفکرانش.

  بیشتر بخوانید »

 • جنگ با شاخه زیتون و چشم انداز آن

  ترکیه در درون کشور هم با بحران شدید اقتصادی روبرو است، برای نخستین بار بعد از چند سال بار دیگر تورم و بیکاری دو رقمی شده و تنش های اجتماعی افزایش یافته است، از آن گذشته ادامه جنگ در منطقه کردستان بخش مهمی از بودجه نظامی را می بلعد و جامعه را با محدودیت های زیادی روبرو کرده است.

  بیشتر بخوانید »

 • پدر رامین و افشین حسین پناهی در اعتصاب غذاست

  محمد حسین پناهی پدر رامین و افشین پناهی دو زندانی سیاسی کرد که در اعتصاب غذا بسر می‌برند، سه روز است در همبستگی با فرزندانش دست به اعتصاب غذا زده است….

  بیشتر بخوانید »

 • بازدید نمایندگان مجلس از زندان اوین در سکوت خبری برگزار شد

  محمدعلی وکیلی، عضو هیئت رئیسه مجلس ایران از انجام بازدید گروهی از نمایندگان مجلس از زندان اوین خبر داد اما گفت فعلاً در این باره جزئیاتی ارائه نخواهد شد….
  بیشتر بخوانید »

 • وزیر کشور دولت«روحانی»: ۳۰۰ نفر در بازداشت هستند

  «عبدالرضا رحمانی فضلی» همچنین گفته است کمتر از ۳۰۰ نفر که در حوادث اخیر مرتکب جرم شده‌اند در بازداشت هستند. در تهران هم ۹ نفر در بازداشت هستند که هیچکدام دانشجو نیستند…

  بیشتر بخوانید »

 • یکی از «دختران انقلاب» بازداشت شد

  روز گذشته، دوشنبه ۹ بهمن، شش زن در ایران با برداشتن روسری از سر و بالا رفتن از سکوها، حرکت ویدا موحدی، زن مشهور به دختر خیابان انقلاب را ادامه دادند، یکی از این زنان به نام نرگس حسینی بازداشت شده است …
  بیشتر بخوانید »

 • انسداد مسیر و جلوگیری از تردد قطار تهران- مشهد

  کارد به استخوان ۷۸۰۰ کارگر ایران تراورس رسیده / احتمال اعتصاب در تمام خطوط اصلی راه آهن / برخورد نامناسب پلیس راه آهن شمالشرق با خبرنگاران…
  بیشتر بخوانید »

 • متن کامل نامه مهدی کروبی به علی خامنه‌ای

  “این روش رذیلانه و ناجوانمردانه بدون به رسمیت شناختن حق پاسخ تا چه زمانی بناست ادامه پیدا کند؟ آیا پس از ۸ سال توهین، افترا و هتاکی یکطرفه نمی‌خواهید برای یکبار هم شده میان طرفین این مناقشه یک مناظره آزاد و زنده در رسانه ملی که متعلق به کشور است نه اشخاص فراهم آورید؟”…بیشتر بخوانید »

 • کارگران خطوط راه‌آهن شمال شرق تجمع کردند

  روز گذشته؛ شماری از کارگران تعمیرات خطوط راه‌آهن شمال شرق در اعتراض به سه ماه مزد معوقه و پنج ماه حق بیمه، دست از کار کشیدند و در محوطه کارگاه تجمع کردند. بیشتر بخوانید »

دکمه بازگشت به بالا