فرهنگی

برگ دیگری بر سیاهه جنایات رژیم« ولایت فقیه»

خامنه ای مجرم اول قتل عام جمعی کرونا، به سزای جنایاتش میرسد!…..

فرشته طائرپور تهیه‌کننده سینما و مادر غزل شاکری به دلیل ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.  او تازه‌ترین قربانی کرونا از میان اهالی سینما است. او صبح امروز سه‌شنبه ۲۶ مردادماه بر اثر ابتلا به ویروس کرونا دار فانی را وداع گفت.

منوچهر شاهسواری تهیه‌کننده سینما و مدیرعامل خانه سینما ضمن تأیید این خبر گفته است: فرشته طائرپور ۲ ساعت پیش به دلیل ابتلا به ویروس کرونا و عوارض ناشی از آن درگذشت.

طائرپور متولد ۱۳۳۱ پیش از ابتلا به کرونا به عنوان رئیس انجمن کارفرمایی تهیه کنندگان فیلم (اکت) بار‌ها مطالبه واکسیناسیون هنرمندان مقابل دوربین را مطرح کرده بود.

شرم بر هر کسی که مسئول این غم‌های ناتمام است

علی سلیمانی، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در پی ابتلا به کرونا درگذشت. وی متولد سال ۱۳۴۹ و دانش‌آموخته بازیگری تئاتر بود که در هر سه حوزه تئاتر، سینما و تلویزیون فعالیت می‌کرد.

به گزارش خبرآنلاین، علی سلیمانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که از اوایل مرداد نشانه‌های ابتلا به ویروس کرونا در او دیده شده بود و روز‌های اخیر را در بیمارستان به سر می‌برد، در پی وخامت حالش درگذشت.

مونا فرجاد، دیگر بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون با انشتار پستی در صفحه اینستاگرامش در این خصوص نوشت: «علی سلیمانی عزیزم آسمانی شد. شرم بر شما باید، شرم بر شما باد. شرم بر هر کسی که مسئول این غم‌های ناتمام است.»

به خشم مردم افزوده می‌شود

خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی ضمن اشاره با جنایت خامنه‌ای در محروم کردن مردم ایران از واکسن، به خشم آنها از وضعیت موجود اشاره کرده و می‌نویسد: ایرانیان با یک موج دیگر از شیوع مجدد بیماری همه‌گیر ویروس کرونا، در بدترین وضعیت کشورشان هستند و با دیدن تصاویر واکسینه شدن غربی ها و دیدن مردم در اینترنت یا تلویزیون که بدون ماسک صورت هستند در حالی‌که خودشان هنوز به واکسن دسترسی ندارند به خشم شان افزوده می‌شود.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotne

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا