گوناگون

« اسلام سیاسی» اسم رمز کشتارها

روزنامه قانون : آقای فرمانده سپاه، کدام دشمن غیر از مسولان نالایق می‌توانست بیش از صدهزار ایرانی را بی‌سروصدا به قتلگاه بشکد؟! ….

حسین‌سلامی، فرمانده سپاه گفته به دشمنان برای واردات واکسن اعتماد نداریم.آنان از سلاح بیولوژیک علیه مردم ما استفاده می‌کنند و ما در این شرایط براساس اصل استقلال عمل می‌کنیم.

نکته نخست اینجاست که این فرمانده ارشد نظامی توضیح دهد که کدام دشمن غیر از بی‌کفایتی و نالایقی مسئولان می‌توانست در کمتر از ۱۸ ماه صد هزار نفر را به قتلگاه بکشد و آب از آب تکان نخورد و حتی امثال شما نیز از متهمان وضع موجود تقدیر و تشکر کنند؟!

نکته دوم اینکه مقامات کشور به گفته محموداحمدی‌نژاد، مقتدای دیروز بدنه شما و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام توسط واکسن‌های همان دشمنی که از او سخن می‌گویید واکسینه شدند، چگونه برای آن‌ها خوب است برای مردم حرام است؟!!!

سوم، مردم هم دوست داشتند انقدر استقلال و توانایی داشتیم و شعار نبود که واکسن ساخت داخل را تزریق می‌کردند و در برابر این ویروس منحوس مقاوم می‌شدند ولی حیف که وعده‌ها و ادعاهای منحوس‌تر از کرونا جان آن‌ها را گرفت و دیگر اعتمادی به شعارهایی مانند مستعان۱۱۰ و غیره نیست.

جناب فرمانده گفتار منولوگی و قدرت تام سبب شده که صدای مردم را نشنوید و مدام اظهارات تکراری را بیان کنید که اگر برای شما تازگی دارد برای مردم خاطره است.

این انتقادات دلسوزانه را به عنوان سیاه‌نمایی و تشویش در پرونده ثبت نکنید، پس از این همه سال کمی از بالای منبر پایین بیایید و به حرف مردم و نه عوامل و حقوق‌بگیران گوش کنید شاید وضعیت تغییر کرد البته اگر دنبال تغییر وضع موجود هستید.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotne

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا