ورزشی

رقابت های پارالمپیک توکیو؛ تیم ملی والیبال نشسته ایران در مقابل آلمان به پیروزی رسید

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته هادی رضایی گفت بازی نخست آنها در رقابت های پارالمپیک در حکم نخستین فینال بوده است.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به توکیو، تیم ایران امروز (شنبه) در سه ست پیاپی و با نتایج ۲۳-۲۵، ۱۶-۲۵، ۱۷-۲۵ مقابل آلمان به برتری رسید. هادی رضایی در مورد این بازی گفت: بازی با آلمان نشان داد که چقدر تیم های والیبال نشسته جهان بر اساس تاکتیک رشد کرده اند. این نشان می دهد که هشت تیم قدرتمند در بازی ها حضور پیدا کرده اند.

او تصریح کرد: ما نخستین فینال را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و چهار فینال دیگر پیش رو داریم. امیدوارم روند موفقیت هایمان تداوم داشته باشد چون همانطور که دیدید ست نخست بازی با آلمان پایاپای بود. تیم های دنیا به لحاظ تاکتیکی قوی شده اند.

رضای در پاسخ به این پرسش که استراتژی ایران در بازی آینده فرق می کند یا خیر، تاکید کرد: ما برای هر بازی شیوه متفاوتی داریم و تغییر تاکتیک خواهیم داشت. ما در بازی بعدی مقابل برزیل بازی خواهیم کرد و از همین لحظه تمام تمرکزمان بر روی بازی با این تیم است.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته در پایان و در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا بوسنی رقیب اصلی ایران در کسب عنوان قهرمانی است، گفت: ما در این لحظه به هیچ وجه به بوسنی فکر نمی کنیم و بر روی بازی با برزیل متمرکز هستیم. ما بازی به بازی پیش می رویم.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا