ورزشی

امیر جعفری؛ کسب مدال نقره در وزنه‌برداری پارالمپیک توکیو

وزنه بردار تیم ملی پارالمپیک ایران گفت: می‌توانستم مدال طلا بگیرم ولی امیدوارم مردم این مدال نقره را از من بپذیرند.

به گزارش خبرنگار اعزامی  ایسنا به توکیو، امیر جعفری بعد از کسب مدال نقره در وزنه‌برداری پارالمپیک توکیو گفت: خیلی خوشحالم که با این مدال کاروان ایران وارد جدول مدال های پارالمپیک شد. خیلی دوست داشتم این مدال طلا باشد و تلاشم را هم کردم. امیدوارم مردم کشورم این مدال را از من بپذیرند.

وی خصوص اینکه چرا نتوانست در مهار وزنه‌های دوم و سوم موفق عمل کند، تاکید کرد: کار من طبق پیش‌بینی جلو نرفت. این بخشی از شرایط مسابقه است و نتوانستم وزنه‌ها را ثبت کنم.

وزنه بردار پارالمپیکی وزن منهای ۶۵ کیلوگرم ایران درباره اینکه با کسب مدال نقره بالاتر از پیش بینی های کمیته ملی پارالمپیک ظاهر شده است، گفت: در هفت، هشت ماه گذشته فشار مضاعفی به خودم وارد کردم برای اینکه بتوانم این جایگاه را تغییر بدهم. حتی می‌توانست این مدال خوشرنگ‌تر باشد ولی همین که توانستم این جایگاه را ارتقا بدهم و این مدال را به نام ایران بگیرم، خوشحالم.

جعفری درباره حریفانش در این دسته یادآور شد: حریف چینی را به خوبی می‌شناختم. او قهرمان سه دوره پارالمپیک است و این چهارمین مدال او است. می‌دانستم او چه وزنه‌ای را می‌تواند ثبت کند و شرایط مسابقه به گونه‌ای پیش رفت که الان به نقره قانع هستم.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا