گوناگون

ادعای تغییر کردن تروریست‌های طالبان فقط یک شگرد است

ادعای تغییر کردن طالبان نیز شگردی است که این گروه برای سوار شدن بر مرکب قدرت به آن متوسل شده است. تروریست‌های طالبان همین حالا هم کودکان را شکنجه می‌کنند تا مخفیگاه پدران خود را به آن‌ها معرفی کنند، دختران را به زور تصاحب می‌کنند، مردم پنجشیر را به جرم تسلیم نشدن در برابر زیاده‌خواهی‌های خود قتل‌عام می‌کنند…..

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: طالبان به هیچیک از وعده‌های خود پای‌بندی نشان نمی‌دهند. هم اکنون نیز این گروه افغانستان را به کانون شرارت برای حداقل ۴۲ گروه تروریستی ازجمله داعش و القاعده تبدیل کرده که مشترکاً چهره اسلام را وارونه نشان می‌دهند و به مردم افغانستان ظلم می‌کنند. بر همین اساس، مردم افغانستان حق دارند در برابر آن‌ها مقاومت کنند.

عدم حمایت از مقاومت مردم افغانستان به معنای قربانی کردن این ملت مظلوم دربرابر یک گروه تروریست است. کوتاهی درحمایت از ملت مظلوم افغانستان در این مقطع تاریخی، یک خطای استراتژیک است.

تطهیر طالبان خیانتی بزرگ علیه یک ملت

در همین رابطه جعفر پناهی کارگردان سینما در اینستاگرام نوشت: تلاش برای تطهیر طالبان توسط جمهوری اسلامی خیانتی بزرگ بر علیه یک ملت بود. حکومت جمهوری اسلامی چندی پیش رهبران طالبان را در تهران به آغوش کشید و اینگونه مجوز جنایت در افغانستان، آن هم بر علیه هم زبانانمان را داد. از یاد نبریم که افغانستان ،تاجیکستان و ایران سه کشور ند ، اما از نظر فرهنگی و زبان یک ملت محسوب می شوند .هرچند برای جمهوری اسلامی منافع نظام مهم است نه منافع ملت و فرهنگ ایرانی .

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا