ورزشی

یک‌ نقره و یک برنز نتیجه آزادکاران ایران در ۵ وزن نخست جام مدوید

در پایان رقابت‌های ۵ وزن نخست کشتی آزاد جام مدوید، نمایندگان ایران صاحب یک نقره و یک برنز شدند.

به گزارش ایسنا، مسابقات پنج وزن نخست رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام الکساندر مدوید روزهای ۱۹ و ۲۰ شهریور در شهر مینسک بلاروس برگزار شد.

در این مسابقات در پنج وزن نخست ۴ نماینده از کشورمان حضور داشتند که پیمان نعمتی و کیان محمودجانلو در وزن ۶۵ کیلوگرم به ترتیب به مدال‌های نقره و برنز رسیدند. مهدی ویسی در وزن ۵۷ کیلوگرم و محسن کوچ‌نژاد در وزن ۷۴ کیلوگرم نیز پنجم شدند.

در وزن ۵۷ کیلوگرم مهدی ویسی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم در حالی که ۱ بر صفر مقابل مسلم سعدالله‌یف از روسیه پیش بود مقابل این حریف ضربه شد و با توجه به حضور این کشتی‌گیر در دیدار فینال، ویسی به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار مقابل گوگا ژیگوا از گرجستان با نتیجه ۶ بر ۱ مغلوب و پنجم شد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم کیان محمودجانلو پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۶ از سد ایوریکو جولاکیدزه از گرجستان گذشت. پیمان نعمتی دیگر نماینده کشورمان در این وزن، پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل مصطفی احمداف از تاجیکستان با نتیجه ۵ بر ۴ به پیروزی دست یافت. دو نماینده کشورمان در دیدار نیمه‌نهایی به مصاف هم رفتند که نعمتی با نتیجه ۴ بر ۳ به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد. نعمتی در دیدار فینال مقابل رمضان فرضعلی‌اف از روسیه با نتیجه ۸ بر ۸ مغلوب شد و به مدال نقره رسید.

محمودجانلو نیز با شکست مقابل نعمتی راهی دیدار رده‌بندی شد. وی در این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر از سد مصطفی احمداف از تاجیکستان گذشت و سوم شد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم محسن کوچ‌نژاد در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر ۲ مغلوب عظمت نوریکایو از بلاروس شد و با توجه به  حضور این کشتی‌گیر در دیدار فینال، کوچ‌نژاد به گروه بازنده‌ها رفت. وی در این گروه با توجه به حاضر نشدن حریف بلاروسی پیروز دیدار شانس مجدد شد و به دیدار رده‌بندی راه یافت. کوچ‌نژاد در این دیدار مقابل دیمیتری جیووی از گرجستان با نتیجه ۷ بر ۵ مغلوب و پنجم شد.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا