فرهنگی

فراخوان تجمع شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران

فرهنگیان عزیز!

🔹 پیرو بیانیه ۲۱ شهریور شورای هماهنگی تشکلهای صنفی فرهنگیان ایران و با توجه به اینکه مطالبات اصلی فرهنگیان شاغل و بازنشسته کشور همچنین مشکلات دانش آموزان، با وجود نامه نگاری‌ها ، مذاکرات و تجمعات فراوان ، از سوی دولت و مجلس بدون پاسخ مانده‌است، و حقوق  و دستمزد فرهنگیان تامین کننده هزینه یک زندگی شرافتمندانه نیست. همچنین خانواده ها توانایی پرداخت شهریه ی مدارس، فراهم کردن وسایل و ابزار آموزش مجازی را ندارند، و تدریس مجازی بسیار ناکارآمد بوده و تامین کننده اهداف آموزشی و پرورشی نیست.

✳️ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران به همراه  انجمن‌ها و کانون‌های_صنفی عضو خود در راستای تحقق مطالبات برحق فرهنگیان اعلام تجمع سراسری می‌کند.

در همین راستا  شورای_هماهنگی ، از تمام فرهنگیان شاغل وبازنشسته دعوت می‌کند ساعت ۱۰ صبح روز  شنبه سوم مهر در سراسر کشور تجمع نمایند.

مکان تجمع :

مراکز استان‌ها : مقابل اداره‌کل آموزش و پرورش استان

شهرستان‌ها : مقابل اداره آموزش و پرورش

استان تهران و البرز : مقابل سازمان برنامه و بودجه

شورای هماهنگی برای برگزاری باشکوه تجمع از تمام فرهنگیان درخواست می‌کند که با کانون‌های صنفی و انجمن‌های صنفی استان و شهرستان خود همکاری نمایند و در مناطقی که تشکل صنفی وجود ندارد برای هماهنگی در فضای مجازی گروه‌های هماهنگی ایجاد نمایند و  فراخوان تجمع شورای هماهنگی را در #گروه‌های_مدارس منتشر نمایند.

قطعنامه پایانی متعاقباً منتشر خواهد شد.

بیانیه‌ی شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotne

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا