ورزشی

ایران ۲ – بلژیک ۳/ کامبک جوانان والیبال ایران کامل نشد

تیم ملی والیبال جوانان ایران در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان مقابل بلژیک شکست خورد.

به گزارش ایسنا، بیست و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر ۲۱ سال جهان از امروز (پنج‌شنبه) با حضور ۱۶ تیم برتر از قاره‌های مختلف جهان به میزبانی مشترک ایتالیا و بلغارستان آغاز شد.

تیم ملی والیبال جوانان ایران در اولین بازی خود در مرحله گروهی این رقابت‌ها به مصاف تیم ملی والیبال بلژیک رفت و با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد.

تیم ملی والیبال ایران در ست اول و دوم به ترتیب با نتایج ۲۰ بر ۲۵ و ۲۳ بر ۲۵ بازی را به حریف واگذار کرد. شکست والیبال ایران در ست دوم این رقابت درحالی بود که شاگردان عطایی موفق نشدند از برتری امتیازی خود استفاده کنند.

جوانان والیبال ایران در ست سوم و چهارم با نتایج مشابه ۲۸ بر ۲۶ به پیروزی رسیدند تا سرنوشت این رقابت به ست پنجم کشیده شود. در ست پنجم این مسابقه بلژیک تیم برتر میدان بود و با نتیجه ۱۵ بر ۸ به پیروزی رسید تا ایران با نتیجه ۳ بر ۲ در اولین بازی خود شکست بخورد.

سینا نیک‌پور، مهدی جلوه، امیرحسین صداقت، امین خواجه‌خلیلی، امیرحسین توخته، یونس رمضانی و عبدالمختار بوش ملی پوشان ایران مقابل بلژیک بودند.

در پایان این بازی، امیرحسین توخته با کسب ۲۳ امتیاز عنوان بهترین امتیاز آور تیم ملی والیبال ایران را کسب کرد، همچنین سینا نیک‌پور با کسب ۱۵ امتیاز، دومین بازیکن برتر ایران شناخته شد.

تیم ملی والیبال جوانان ایران از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه فردا (جمعه) در دومین مسابقه خود درمرحله گروهی رقابت‌های قهرمانی جهان به مصاف آرژانتین خواهد رفت.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا