ورزشی

بازی تیم‌های ملی ایران و کره با نتیجه مساوی پایان یافت

دراگان اسکوچیچ در دیدار با کره‌جنوبی از دست فرصت سوزی‌های شاگردانش عصبانی شد اما در آخر مشت‌های ‌گره کرده او بعد از گل تساوی، به آسمان رفت.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم‌های ملی ایران و کره‌جنوبی از هفته چهارم انتخابی جام جهانی در ورزشگاه آزادی تهران با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و دو تیم برتر گروه A امتیازات را تقسیم کردند.

حواشی نیمه دوم این دیدار به شرح زیر است:

– حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان برای تماشای دیدار تیم‌های ایران و کره جنوبی در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در ورزشگاه آزادی حاضر بود.

– بعد از گل سون هیونگ مین به ایران که در واقع نخستین گل این بازیکن بعد از شش بازی به ایران بود، مربیان کره از روی نیمکت برخواستند و خوشحالی کردند. سپس سون برای جشن بعد از گل، هم تیمی‌های خود را به سمت دوربین عکاس‌ها برد تا تصاویر این صحنه ثبت شود.

– بعد از دریافت گل نخست توسط ایران، اسکوچیچ در حالی که دست‌های خود را به کمر زده بود، خوشحالی بازیکنان کره‌ای را نظاره می‌کرد و در ادامه نگاه خیره و متعجب خود را به سمت همکارانش انداخت.

– بعد از پاس در عمق نوراللهی که توسط مدافعان کره‌ای از مقابل دروازه دفع شد، دراگان اسکوچیچ از عصبانیت بطری آبی را که در دست داشت به روی زمین کوبید و عصبانیت خود را از فرصت‌سوزی شاگردانش نشان داد.

– گل مردود علیرضا جهانبخش به کره جنوبی با خوشحالی دراگان اسکوچیچ همراه بود اما این اتفاق چند ثانیه بیشتر طول نکشید و سرمربی تیم یملی باز هم با قرار دادن دستانش روی دهان خود، با استرس این بازی را دنبال می‌کرد.

– دقایقی بعد علیرضا جهانبخش با ضربه سر دروازه کره را گشود. این گل با خوشحالی شدید اسکوچیچ همراه بود و او در حالی که به سمت جایگاه ویژه می‌رفت، مشت‌های گره کرده خود را بالا گرفت.

– چند دقیقه بعد از گل نخست ایران، شوت محکم مهدی طارمی به دیرک دروازه برخورد کرد تا حسرت اسکوچیچ را به دنبال داشته باشد.

– در دقیقه ۸۵، شروع مجدد علیرضا بیرانوند با ضربه پا، مستقیما به اوت رفت تا اسکوچیچ رو به این دروازه‌بان دست‌هایش را به آسمان بگیرد و از کار او ابراز تعجب کند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا