دیدگاه‌ها

کشور در اوج بحران وزارت ارشاد به دنبال تهیه دایره‌المعارفی از مفاهیم ابداعی آیت الله خامنه ای

به نظر میرسد بازار نامگذاری سالها دیگر کفاف نمیدهد و حالا باید راه دیگری برای حیف و میل بیت المال یافت و راه وزیر ارشاد اقای رییسی ایجاد یک دائره‌المعارف از گل واژه های اقای خامنه ای هست تا عده ای نیز از این طریق شاغل شده و حقوق بگیرند. فقط امیدواریم فراموش نکنند دو لغت ابداعی رهبری یعنی “تلویزان” و “رادیان” را نیز در دائره‌المعارف خود بگنجانند.

روز نخست فرودین هرسال رهبری جمهوری اسلامی، آن سال را نام گذاری کرده و همگان را نیز به تبعیت از آن نام فرا میخواند. فارغ از آنکه مردم تحت فشار چه شوخی هایی با آن نام‌ها میکنند اما این نامگذاری ها دکانی شده برای گروه ‌ها، افراد و نهادهایی که به دنبال افزایش بودجه هستند.

هر سال نهادهای مختلف حکومتی، با ایجاد قرارگاه‌هایی در خصوص این نام ها بودجه های کلانی را به خود اختصاص داده و به بهانه‌ی آنکه میخواهند اظهارات آیت الله خامنه‌ای را تبیین و پیاده و اجرایی کنند خرج‌های آنچنانی میکنند و آخر سال هم می بینیم که نه اقتصادی شکوفا شده و نه مقاومتی شکل گرفته، فقط عده‌ای جیب های خود را پرپول تر کرده و مردم نیز فقیر تر از روزهای اول سال شده اند.

حالا وزیر جدید ارشاد، کاسبی جدیدی پیدا کرده است تا روی دست دیگر مدعیان بزند. اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد گفته: ” تلاش کرده ایم دائره‌المعارفی از مفاهیمی که رهبر معظم انقلاب برای اولین بار ابداع کردند تهیه کنیم، در حدود ۵۰ کلمه جمع آوری شده؛ از جمله «ناتوی فرهنگی» و «اقتصاد مقاومتی.»

به نظر میرسد بازار نامگذاری سالها دیگر کفاف نمیدهد و حالا باید راه دیگری برای حیف و میل بیت المال یافت و راه وزیر ارشاد اقای رییسی ایجاد یک دائره‌المعارف از گل واژه های اقای خامنه ای هست تا عده ای نیز از این طریق شاغل شده و حقوق بگیرند. فقط امیدواریم فراموش نکنند دو لغت ابدعایی رهبری یعنی “تلویزان” و “رادیان” را نیز در دائره‌المعارف خود بگنجانند./پایگاه خبری ملی مذهبی

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا