فرهنگی

تقاضای سینمادارها برای اکران هم‌زمان «قهرمان» و «گشت ارشاد ۳»

سخنگوی انجمن سینماداران کشور از رئیس سازمان سینمایی درخواست کرد تا برای رونق بخشی به سالن‌های سینما پس از دو سال تعطیلی و رکود، دو فیلم دارای پروانه نمایش «قهرمان» و «گشت ارشاد ۳» را هم‌زمان با هم اکران کند….

محمدرضا صابری در گفت‌وگویی با ایسنا بیان کرد: خدا را شکر که حال و هوای سینماها بعد از مدت‌ها خوب شده و دلیل این مدعا هم فروش خوب روزهای پنجشنبه و جمعه هفته قبل است.
خوشبختانه با توجه به انجام واکسیناسیون و اطلاع یافتن بیشتر مردم از باز بودن سینماها، الان بهترین فرصت است تا با اکران فیلم‌های خوب مردم بیشتری را به سالن‌های سینما بکشانیم تا سینما از این رکود دو ساله خارج شود.

بر همین مبنا تقاضای ما از ریاست جدید سازمان سینمایی این است که از اکران دو فیلم خوب و مخاطب پسند «قهرمان» ساخته اصغر فرهادی و «گشت ارشاد ۳» به کارگردانی سعید سهیلی که در دو ژانر متفاوت اجتماعی و کمدی هم هستند، حمایت کنند تا در کنار فیلم‌های دیگری همچون «دینامیت»، «درخت گردو» و «پوست» تلاش کنیم سینماها به روزهای خوب خود برگردند. الان زمان این است که این دو فیلم که هر دو هم پروانه نمایش دارند طبق قرار قبلی اکران شوند تا اکثر سینماهای تعطیل نیز دوباره باز شوند.
ستاره صلح

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا