گوناگون

وزیر کشور دولت رئیسی: دشمن برای آبان برنامه‌ریزی کرده است

او حمله سایبری به جایگاه‌ها و نگرانی مردم از مسئله بنزین را “برنامه‌ریزی دشمن” و رویکرد ابراهیم رئیسی در این زمینه را موجب “اعتماد و آرامش” جامعه دانست. بسیاری پمپ بنزین‌ها هنوز به وضع عادی بازنگشته‌اند….

احمد وحیدی، وزیر کشور دولت سیزدهم، در ملاقات با امام جمعه رشت، با اشاره به نگرانی‌ مردم نسبت به قیمت بنزین گفته است: « نخستین رویارویی اجتماعی دشمن نشان داد که مردم به صداقت مسئولان اعتماد دارند و مسئولان هم نشان دادند که خود را وقف مردم کرد‌ه‌اند.»

خبرگزاری تسنیم به نقل از وحیدی نوشت: «دشمن برای آبان ماه برنامه‌ریزی کرده و این آغاز آن قلمداد می‌شود اما مردم می‌بینند که رئیس جمور می‌خواهد راه جدیدی را ایجاد کند.»

ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم یک روز پس از حمله سایبری به ۴۳۰۰ جایگاه‌بنزین ایران، به جای شرکت در نشست همسایگان افغانستان در تهران، به بازدید یک پمپ بنزین رفت.

تبلیغات زیادی روی این بازدید و مقایسه رفتار رئیسی با موضع‌گیری حسن روحانی صورت گرفته است. روحانی در ابان ۹۸ گفته بود که از گران شدن بنزین بی‌خبر بود و از موضوع صبح همان روز مطلع شد.

رسول فلاحتی، امام جمعه رشت و نماینده خامنه‌ای در گیلان نیز حضور رئیس جمهور در یک پمپ بنزین را امری بی‌سابقه خوانده و در تمجید از رئیسی گفته است: «کار با کفش ورنی پیش‌نمی رود. نظام اسلامی نیروهای جهادی می‌خواهد.»

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا