ورزشی

شکست تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با نتیجه ۴ بر ۳ مقابل روسیه

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شکست ۴ بر ۳ مقابل روسیه، به عنوان تیم دوم راهی مرحله نیمه‌نهایی جام بین‌قاره‌ای شد و فردا با سنگال روبه‌رو می‌شود.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در سومین و آخرین دیدار از مرحله گروهی جام بین‌قاره‌ای به مصاف روسیه رفت که این دیدار با برتری ۴ بر ۳ قهرمان جهان همراه بود و شاگردان هاشم‌پور نخستین شکست خود را متحمل شدند.

با این نتیجه روسیه با ۸ امتیاز به عنوان صدرنشین راهی نیمه‌نهایی شد و ایران با ۶ امتیاز در رده دوم گروهش قرار گرفت. قبل از این دیدار صعود هر دو تیم قطعی شده بود.

طبق برنامه، تیم ملی روسیه در مرحله نیمه نهایی با پرتغال (تیم دوم گروه B) و ایران با سنگال (تیم اول گروه B) رو به رو خواهند شد.

زمان اول: ایران یک – روسیه یک

زمان دوم: ایران یک – روسیه ۴

زمان سوم: ایران ۳ – روسیه ۴

در این دیدار احمدزاده، اکبری و مرادی برای شاگردان هاشم‌پور گلزنی کردند.

در دیگر دیدار این گروه، ژاپن و پاراگوئه به مصاف هم رفتند که نماینده آمریکای جنوبی با حساب ۶ بر ۴ در وقت‌های اضافه برنده شد.

تیم ملی ایران به عنوان مدعی عنوان قهرمانی در این مسابقات حاضر خواهد شد. ساحلی بازان ایران در ادوار گذشته این مسابقات ۳ بار قهرمان جهان شده‌اند که از این حیث با برزیل و روسیه برابری می‌کنند.

با اتمام مرحله گروهی، بازی‌های فردا شب دنبال می‌شود که تیم‌های اول و دوم هر دو گروه در نیمه نهایی و تیم‌های سوم و چهارم برای تصاف رتبه‌های پنجم تا هشتم دیدار می‌کنند.

برنامه ادامه این بازی‌های در مرحله نیمه نهایی به این شرح است:

سنگال – ایران/ ساعت ۱۸:۴۵ به وقت محلی (۱۸:۱۵ به وقت ایران)

روسیه – پرتغال/ ساعت ۲۰ به وقت محلی (۱۹:۳۰ به وقت ایران)

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا