اجتماعی

راه‌اندازی لشکر سایبری در قم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم گفت: لشکر فرهنگی حضرت قاسم باهدف مقابله با توطئه‌ها و تهدیدات دشمنان در فضای مجازی با حضور دانش آموزان آموزش‌دیده راه‌اندازی می‌شود.

آفتاب‌‌نیوز: احمد حاجی‌زاده گفت: امروز دشمنان با یأس و ناامیدی از فشارهای نظامی، جنگ نرم سختی را علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به راه انداخته‌اند و مهم‌ترین ابزار و سلاح آن‌ها، فضای مجازی است. متأسفانه شواهد نشان می‌دهد در عرصه فضای مجازی به‌خوبی کارنکرده‌ایم و مشکلات و چالش‌های به وجود آمده، همه مردم و دلسوزان را نگران کرده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قم بابیان اینکه برای مقابله با جنگ نرم دشمنان، باید همان رویکردها و سازمان‌دهی جنگ سخت و دوران دفاع مقدس را به کار بگیریم، اظهار داشت: لشکر حضرت قاسم در قالب گردان‌ها و گروهان‌های آموزش‌دیده دانش‌آموزی در قم تشکیل می‌شود.

وی از انجام برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی مای لازم برای تحقق این هدف خبر داد و گفت: مربیان و متخصصان فضای مجازی، دانش آموزان جوان و نوجوان قمی را به‌خوبی آموزش می‌دهند تا بتوانند به تبلیغ آموزه مای دینی و انقلابی پرداخته و با توطئه‌ها و دسیسه مای دشمنان در جنگ نرم مقابله کنند. همراه با بازگشایی مدارس، این طرح اجرایی خواهد شد و امیدواریم بتوانیم با اجرای درست و احصاء نقاط ضعف و قوت آن، این طرح را به‌عنوان الگو در سراسر کشور مطرح کرده و گسترش دهیم.

 

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا