جوانان

اعلام حکومت نظامی در منطقه زاینده رود اصفهان

 

حکومت نظامی؛ آغاز پایان یک حاکمیت لرزان و پوسیده…

فیلم زیر: یک سرکردهٔ نیروی انتظامی اصفهان اعلام می کند برابر مصوبه و ابلاغی که شده ما روز جمعه دوازدهم آذرماه در حاشیه زاینده‌رود، مسیرهای منتهی به پل خواجو، ممنوعیت تردد و توقف را داریم از ساعت ۵ صبح. از شرق خواجو، محدوده پل غدیر شمال و جنوب به‌سمت پل خواجو و از سمت غرب از میدان انقلاب و هتل پل به‌سمت پل خواجو. خیابان‌ها و کوچه‌های منتهی به زاینده‌رود، از دو سمت، هم شمال و هم جنوب ممنوعیت توقف رو داریم هم از ساعت پنج صبح. همکاران ما حتماٌ این محدویت را اعمال می‌کنند تحت هیچ شرایطی اجازه تردد موتورسواران رو نمی‌دیم. اگر خودرویی از ساعت قبل پارک کرده، من اول خواهشم اینه که رانندگان عزیر حتماٌ خودروشون رو منتقل بکنند وگرنه همکاران ما مکلف هستند خودروها را با یدکش از حاشیه زاینده رو انتقال بدند و جابه‌جا بکنند.

دادگستری اصفهان هم به مردم در پی فراخوان معاندین برای تجمع در روز جمعه، هشدار داد و اعلام کرد: با هرگونه تجمع برخورد می شود.

آیا می‌دانید؟

آیا می‌دانید آنان‌که روز جمعه ۵آذر ۱۴۰۰، کشاورزان، جوانان و دیگر اصفهانی‌ها را به گلوله و گاز‌اشک‌آور بستند، چه کسانی بودند و از منافع چه کسانی دفاع می‌کردند؟

آیا می‌دانید برای تولید هر کیلو فولاد به ۳۰هزار لیتر آب نیاز است؟

آیا می‌دانید «فولاد مبارکه» متعلق به سپاه پاسداران و دیگر ارگانهای حکومتی است؟

آیا می‌دانید به اعتراف رسانه‌های حکومتی، سهامدار اصلی فولاد مبارکه شرکت «مهراقتصاد» متعلق به سپاه پاسداران است؟

آیا می‌دانید بقیه سهام این کارخانه هم متعلق به دیگر ارگانهای دولتی آخوندهاست؟

آیا می‌دانید سود این شرکت در سال۹۵، بیشتر از دو هزار میلیادر تومان بوده است؟

آیا می‌دانید سود خالص همین شرکت، در سال۹۶ بیشتر از ۱۲هزار میلیارد تومان شده؟ یعنی ۶۰۰درصد بیشتر!

و آیا می‌دانید سود خالص همین شرکتی که پاسداران سهم تعیین‌کننده آن را به جیب زده‌اند، در سال۱۳۹۸ از مرز ۱۲هزار و ۳۸۶میلیون تومان هم عبور کرده؟ و به گواهی صاحبان شرکت، سود آن در سال۹۹ نسبت به سال۹۸ حدود ۹۹درصد افزایش داشته است؟ وهم‌چنین فروش آن در سال۹۸ از ۳۹هزار میلیارد تومان هم فرارتر رفته است؟

آن‌هم درست در شرایطی که زاینده رود پیوسته رو به خشک‌شدن می‌رفت و زندگی کشاورزان رو به نابودی!

آیا می‌دانید سهم کارگران استثمار شده فولاد از این فروش نجومی و سود هنگفت فقط ۲درصد است؟ و ۹۸درصد دیگر را پاسداران به جیب می‌زنند!

این، چهره یک دیکتاتوری فاسد و استثمارگر است که نه به کارگر رحم می‌کند و نه به کشاورز و نه به دیگر شهروندان. دیکتاتوری خون‌ریزی که فقط منافع خودش و آقازاده‌هایش و ضرورت‌های مالی سیاست‌های تروریستی خودش برایش مهم است،

آن‌هم به قیمت خون مردم ایران.

https://www.youtube.com/watch?v=RqGWkBKIGdM&t=6s

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا