ورزشی

کسب قهرمانی باشگاه‌های جهان توسط تیم والیبال ساداکروزیرو برزیل

این دیدار در سه ست و به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۳ به سود نماینده برزیل پایان یافت تا ساداکروزیرو قهرمان این رقابت ها شود.

به گزارش ایسنا، فینال جام باشگاه های جهان بین دو تیم ساداکروزیرو برزیل و لوبه ایتالیا برگزار شد که در پایان این بازی نماینده برزیل توانست با نتیجه قاطع ۳ بر صفر به پیروزی برسد و قهرمان این رقابت ها شود.

این دیدار در سه ست و به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۳ به سود نماینده برزیل پایان یافت تا ساداکروزیرو قهرمان این رقابت ها شود.

پیش از این ساداکروزیرو در سال‌های ۲۰۱۳، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ به عنوان قهرمانی باشگاه‌های جهان دست پیدا کرده بود. در این بازی لوپز ۱۱ امتیاز برای سادا کروزیرو و یانت ۱۱ امتیاز برای لوبه کسب کردند.

تیم منتخب این رقابت‌ها:

ارزشمندترین بازیکن: میگل آنخل لوپز (ساداکروزیرو)

بهترین پاسور:‌ فرناندو کاچوپا کرلینگ (ساداکروزیرو)

بهترین پشت خط زن:‌ والاس دسوزا (ساداکروزیرو)

بهترین دریافت‌کننده: میگل آنخل لوپز (ساداکروزیرو) و الساندرو میکلتو(ترنتینو)

بهترین سرعتی زن ها: اوتاویو پینتو (ساداکروزیرو) و روبرتلاندی سیمون (لوبه)

بهترین لیبرو: فابیو بالاسو (لوبه)

لوپز پس از انتخاب شدن به عنوان ارزشمند ترین بازیکن گفت: قهرمانی در این رقابت ها یک روز بسیار مهم در تاریخ باشگاه ماست. ما از امتیاز اول تا آخرین مسابقات قوی بودیم و من واقعاً به تک تک بازیکنان افتخار می کنم. وقتی برای اولین بار به اینجا رسیدم، گفتم می‌خواهم تا آنجا که ممکن است با ساداکروزیرو عناوین بیشتری کسب کنم و این پیروزی بخش بزرگی از آن است. برای من، تک تک بازیکنان تیم بهترین هستند. همه بازیکنان کارشان را به خوبی انجام دادند و من به کل تیم افتخار می کنم. سرویس من در بازی افتتاحیه خوب نبود اما هم تیمی هایم تمام اعتماد به نفس لازم برای ادامه کار را به من دادند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا