ورزشی

جدا شدن یکی از زنان هندبال ایران از تیم ملی در اسپانیا!

یکی از بازیکنان تیم هندبال زنان ایران در اسپانیا از تیم ملی جدا شده و هنوز اطلاعاتی از وضعیت او در دسترس نیست.

به گزارش ایسنا، مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان از ۱۰ آذر به میزبانی اسپانیا آغاز شد. تیم ملی هندبال زنان ایران با کسب رتبه سی و یکم به کار خود در این مسابقات پایان داد.

تیم ملی هندبال زنان ایران با ۱۶ بازیکن راهی مسابقات شده است اما اکنون اعلام شده که یکی از دختران ملی‌پوش تیم ملی هندبال ایران، از شب گذشته و پس از جدایی از تیم به هتل محل اقامت خود بازنگشته است و هنوز هم اطلاعاتی از وضعیت او در دست نیست.

مشخص نیست که این بازیکن قصد بازگشت به ایران را دارد یا خیر؟ فدراسیون هندبال نیز در این باره اظهارنظر رسمی نکرده است.

شبکه تلوزیونی دانمارک در سایتش نوشت که گم شدن دختر هندبالیست ایرانی به پلیس گزارش شده است. شبکه تلوزیونی اسپورت ۲ دانمارک در این مورد نوشت: بعد از گم شدن چهار بازیکن تیم ملی کامرون در هفته گذشته در جریان مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان اسپانسا از شب گذشته یک بازیکن دیگر از تیم ملی ایران گم شده است.

این بازیکن شب گذشته بعد از انجام تست پی سی آر و بعد از اینکه با تاکسی به سمت هتل می رفت ناپدید شده است. این موضوع را هم فدراسیون بین المللی و هم برگزار کننده گان اسپانیا تایید کردند که این بازیکن بدون هیچ ردی ناپدید شده است. این موضوع به پلیس اطلاع داده شده و رئیس برگزاری مسابقات جهانی می‌گوید که کار دیگری نمی‌توانیم انجام دهیم.

این بازیکن بیشترین تعداد بازی بین‌المللی را برای تیم ملی ایران دارد.

تیم ملی هندبال زنان ایران با چهارمی مسابقات قهرمانی آسیا برای اولین بار در تاریخ جواز حضور در مسابقات هندبال قهرمانی جهان را کسب کرده بود و در این مسابقات نیز علیرغم شکست‌های سنگین، مورد توجه شبکه‌های اجتماعی و فدراسیون جهانی قرار گرفته بود.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا