گوناگون

اعتراف جالب درباره والدین آقازاده‌ها

یک نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرزندان برخی مسئولان به واسطه مسئولیت پدران و مادران خود به کشور‌هایی رفتند که در داخل کشور علیه این کشور‌ها شعار داده می‌شود، گفت: آن‌ها سرمایه هنگفتی از کشور خارج کرده و در کشور‌هایی که دشمن هستند، سرمایه گذاری می‌کنند….

به گزارش ایسنا، ابراهیم نکو با بیان اینکه فساد اقتصادی در کشور دارای ریشه عریض و طویلی است، اظهار کرد: حتی اگر اراده کافی برای مقابله با فساد وجود داشته باشد، ریشه کن کردن آن در زمان کوتاه امکان پذیر نیست و باید در این زمینه حساب شده عمل کرد.

نکو درباره موضوع سفر و اقامت فرزندان مسئولان در خارج از کشور گفت: در اوایل انقلاب همدلی فراگیری بین مردم و مسئولین وجود داشت و همین همدلی موجب شکل گیری امید مردم و مسئولان به آینده می‌شد و مردم احساس می‌کردند که تبعیض و اختلاف طبقاتی وجود ندارد و دیگر کسی قرار نیست پول باد آورده کسب کند، اما به مرور فرزندان مسئولان به واسطه مسئولیت پدران و مادران خود به کشور‌هایی رفتند که در داخل کشور علیه این کشور‌ها شعار داده می‌شود. فرزندان این مسئولان سرمایه هنگفتی از کشور خارج کرده و در کشور‌هایی که دشمن هستند، سرمایه گذاری می‌کنند. این یک درد و رنج برای مردم است.

این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد من این است که نباید اجازه داد تا از موقعیت این مسئولان برای فرزندان آن‌ها استفاده شود. باید از طریق ابزار‌های قانونی اینگونه افراد را وادار کرد تا سرمایه‌های خود را که متعلق به مردم می‌باشد را به کشور آورند و اگر این کار ار نکردند با آن‌ها برخورد شود. وقتی سن فرزندان مسئولان را بررسی می‌کنیم، می‌بینیم که آن‌ها سن کمی برای سرمایه گذاری هنگفت در سایر کشور‌ها دارند و معلوم است پشت پرده افراد دیگری هستند که در وهله اول والدین آن‌ها متهم می‌شوند که به واسطه مسئولیت‌هایی که دارند، شرایط را برای خروج سرمایه‌های کشور توسط فرزندانشان را فراهم کرده اند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا