اخبار

تا رژیم “ولایی” هست، هر روز همین بساط است!

خامنه ای امروز به مناسبت سالروز وقایع ۱۹ دی در شهر قم در سال ۱۳۵۶ در دیداری مجازی با جمعی از ایادی رژیم با تاکید بر سیاست های ویرانگر خود علیه مردم ایران گفت: آن‌ها فکر میکردند با از بین بردن شهید سلیمانی نهضت و حرکت عظیمی که او نماینده‌اش بود خاموش خواهد شد. اما میبینید که بیشتر شده است….

خامنه ای گفت: در مقابل حساسیت‌زدایی از اصول انقلاب باید ایستاد. شخصیت‌های دینی در اوج غیرت و عقلانیت قرار دارند. غیرت دینی را حفظ کنید. عامل نجات کشور در بزنگاه‌های مختلف غیرت دینی ملت ایران بوده است. غیرت دینی است که تهدید‌ها را به فرصت تبدیل میکند…

اظهارات خامنه ای در حالی است که نتیجه دردناک و فاجعه‌بار سیاست های ویرانگر او را مردم محروم ایران با سفره بدون نان و خوابیدن در اتوبوس و زباله‌گردی های کرامت سوز می‌پردازند.

تا رژیم “ولایت فقیه” هست، هر روز همین بساط است

این روزها که شاهد تجمع اعتراضی خانواده‌های مسافران هواپیمای سرنگون شده اوکراینی به‌ دست سپاه پاسداران خامنه‌ای هستیم، بار دیگر این میزان شقاوت پاسداران و حکومت “اسلامی” به ما گوشزد می‌کند، محصول این رژیم ددمنش، درد و مرگ و کشتار و گرسنگی و بی‌ خانمانی است چرا که غارتگری با سرشت این نظام پلید در هم تنیده است، بنابراین بی‌تردید تا رژیم “فقها” از پای درنیاید، ایران‌زمین بلادیده روی خوش نخواهند دید. این واقعیتی است که روز گذشته یک بار دیگر با قتل حکومتی نویسنده زندانی بکتاش آبتین برای مردم ایران ثابت شد.

جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا در دیدار با شماری از خانواده قربانیان هواپیمای سرنگون شده اوکراینی توسط سپاه پاسداران گفت: تا زمانی که رژیم ایران به‌خاطر سقوط هواپیما حسابرسی نشود، کانادا آرام نخواهد گرفت. اکنون که رژیم ایران هدف ما را برای مذاکرات برآورده نکرده، ما با جدیت سایر سازوکارهای بین‌المللی را برای حسابرسی و عدالت دنبال می‌کنیم.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا