گوناگون

خسارات جانی سیل و برف در کشور

جامعه ۲۴- معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال‌احمر آخرین وضعیت مفقودان سیل و کولاک در کشور را تشریح کرد. محمدباقر محمدی گفت: صبح دیروز مفقود شدن ۱۰نفر کوهنورد به امدادگران هلال‌احمر در اطراف سروآباد اعلام شد که بلافاصله تیم‌های ارزیاب به منطقه اعزام شدند تا در صورت صحت موضوع امدادرسانی‌های تخصصی برای این افراد انجام شود. محمدی با بیان اینکه امروز مجوز برای یافتن سه مفقودی ارتفاعات منتهی به بینار منطقه مرگور ارومیه گرفته شد و با بهتر شدن وضعیت هوا و امکان حضور در این ارتفاعات کار جستجو برای یافتن این سه نفر با هماهنگی نیرو‌های امنیتی ترکیه و ایران در منطقه انجام می‌شود. امدادگران وارد منطقه شده‌اند و به‌زودی این کار انجام می‌شود….

 جستجو برای یافتن پدر و پسر کوهنورد

او در مورد گم‌شدن یک پدر و پسر در ارتفاعات آذربایجان شرقی، گفت: تیم‌های امدادی هنوز به دنبال دو گمشده ارتفاعات میشو هستند. امروز بار دیگر تلاش‌ها برای یافتن این دو نفر ادامه دارد.

 کارگر آزادراه خرم‌آباد- پل زال هنوز مفقود است

معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال‌احمر با اشاره به پیدا شدن خودرو کارگر آزادراه خرم‌آباد- پل زال، گفت: هنوز این کارگر پیدا نشده است و دیروز امدادگران موفق شدند چند کیلومتر پایین‌تر خودرو نیسان او را کشف کنند، اما هنوز آثاری از جسد او که در سیل گرفتارشده بود، پیدا نشده است.

 کشف جنازه دو کودک در ریگان و راننده خودرو در قلعه گنج

محمدی در مورد مفقودی‌های ریگان و قلعه گنج در کرمان، گفت: بر اثر وقوع سیلاب در این شهر‌ها دو برادر در ریگان جان خود را از دست دادند که جنازه آن‌ها پیدا شد. همچنین جنازه راننده خودرویی که در قلعه گنج گرفتار سیل شده بود، روز بعد کشف شد.

دسترسی به جنازه کوهنوردان علم‌کوه نداریم

وی در مورد آخرین وضعیت انتقال جنازه کوهنوردان کشته‌شده در گرده آلمان‌ها علم‌کوه گفت: دسترسی به جنازه نداریم.
ساعت سه عصر امروز یک پرواز برای بازگرداندن سه امدادگر که برای نجات آن‌ها رفته بودند، به پناهگاه خرسان اعزام می‌شود تا بتواند این امدادگران را از ارتفاعات بازگرداند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا