گوناگون

نماینده مجلس: شورش اجتماعی در راه است

احمد نادری نماینده اصولگرای مجلس یازدهم گفت: اگر ارز ترجیحی حذف شود ما سال آینده باید شاهد شورش‌های اجتماعی بدتر از فاجعه بنزینی سال ۹۸ باشیم. مردم فقیر و بینوا که اکنون درگیر بازی بقا شدند به کف خیابان خواهند آمد و فاجعه‌ای عظیم را رقم خواهند زد. این گفتمان نئولیبرال که متاسفانه از سمت سازمان برنامه و بودجه هدایت می‌شود نشان داده همچنان در به همان پاشنه گذشته می‌چرخد و در بهترین حالت باید گفت این افراد ناآگاه هستند و اگر بخواهیم نگاه بدبینانه‌ای داشته باشیم باید موضوع را طوری دیگر تحلیل کرد.

ستاره صبح: احمد نادری نماینده اصولگرای مجلس یازدهم گفت: اگر ارز ترجیحی حذف شود ما سال آینده باید شاهد شورش‌های اجتماعی بدتر از فاجعه بنزینی سال ۹۸ باشیم. مردم فقیر و بینوا که اکنون درگیر بازی بقا شدند به کف خیابان خواهند آمد و فاجعه‌ای عظیم را رقم خواهند زد.

نماینده تهران در ادامه عنوان کرد: این گفتمان نئولیبرال که متاسفانه از سمت سازمان برنامه و بودجه هدایت می‌شود نشان داده همچنان در به همان پاشنه گذشته می‌چرخد و در بهترین حالت باید گفت این افراد ناآگاه هستند و اگر بخواهیم نگاه بدبینانه‌ای داشته باشیم باید موضوع را طوری دیگر تحلیل کرد. نادری یادآور شد: حدف ارز ترجیحی به هیچ وجه به صلاح کشور نیست، چون به طور یقین، قیمت نهاده‌های دامی، دارو و کالا‌های اساسی را افزایش می‌دهد. اکنون که یک هفته‌ای است که زمزمه حذف ارز ترجیحی بالا گرفته، برخی سودجویان و دلالان در حال احتکار کالا‌ها و عمدتاً کالا‌های اساسی هستند که در آینده چند برابر بفروشند. وی افزود: مجلس و دولت اگر خیلی زرنگ هستند باید کاری کنند تا مردم کمتر تحت فشار قرار بگیرند و طوری نشود که مافیای کشور از مردم انتقام بگیرند. حذف ارز ترجیحی یعنی گسترش مافیا و حمایت از آن‌ها که این مغایر با شعار عدالت اجتماعی است که مجلس یازدهم و دولت سیزدهم سر دادند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا