ورزشی

صعود دلخانی به فینال تورنمنت بلغارستان/ ۳ کشتی گیر ایران حذف شدند

میثم دلخانی به دیدار فینال مسابقات روز نخست رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام نیکولای پتروف بلغارستان راه یافت.

به گزارش ایسنا، رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف طی روزهای روزهای ۲۸ بهمن لغایت اول اسفند ماه در بلغارستان برگزار می شود.

نتایج کشتی گیران ایران در پایان مسابقات روز نخست به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

در وزن ۶۱ کیلوگرم داریوش حضرتقلی‌زاده در دور نخست با نتیجه ۱۲ بر ۱۰ مغلوب کولسنیک از مولداوی شد و با توجه به شکست این حریف مقابل راویندر از هند در مرحله یک چهارم نهایی، نماینده کشورمان از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۷۰ کیلوگرم یوسف کامرانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۷ بر ۱ از سد ویسیلی از مقدونیه گذشت وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل رمضمان رمضان اف از بلغارستان با نتیجه ۱۱ بر ۱ مغلوب شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال وی به گروه بازنده ها رفت.

در وزن ۷۹ کیلوگرم مرتضی قیاسی در دور نخست با با نتیجه ۱۱ بر صفر حسن از بلغارستان را مغلوب کرد وی در دور بعد مقابل میرزاگالیف از قزاقستان با نتیجه ۱۱ بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل استینوف در حالی که ۷ بر ۱ پیش بود با توجه به سه اخطاره شدن این حریف روس به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل علی شعبان اف دارنده مدال برنز جهان از بلاروس با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب و راهی دیدار رده بندی شد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم مهدی حاجیلوئیان پس از استراحت در دور نخست  در دور دوم با نتیجه ۹ بر ۲ مقابل عثمان نورماگمدوف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان شکست خورد و با توجه به مغلوب شدن این حریف آذربایجانی در مرحله نیمه نهایی، نماینده ایران از دور رقابت ها کنار رفت.

کشتی فرنگی:

در وزن ۵۵ کیلوگرم سید آرش نگهداری پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل دریدی از الجزایر با نتیجه ۱۱ بر صفر شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر الجزایری در مرحله نیمه نهایی، نگهداری حذف شد.

در وزن ۶۳ کیلوگرم میثم دلخانی در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر دیمیتریجویچ از صربستان را مغلوب کرد وی در دور بعد با نتیجه  و در صورت گذر از این حریف در درو دوم با نتیجه ۷ بر ۳ کانیبک اولو از قرقیزستان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل اریک توربا دارنده مدال نقره بازی های اروپایی با نتیجه ۷ بر ۶ به برتری رسید و به دیدار فینال راه یافت.

در وزن ۷۲ کیلوگرم علیرضا عبدولی در دور نخست با نتیجه ۸ بر ۱ پورتمانن از سوئیس را مغلوب کرد و در دور بعد با نتیجه ۸ بر صفر مغلوب علی ارسلان کشتی گیر کشورمان از صربستان شد و با توجه به راه یابی ارسلان به دیدار فینال، عبدولی به گروه بازنده ها راه یافت.

در وزن ۸۲ کیلوگرم علیرضا مهمدی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۸ بر ۱ کیسمونی از مجارستان را مغلوب کرد و در دور سوم نیز با نتیجه ۸ بر ۱ از سد آسیکیف از قرقیزستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۲ بر ۱ مغلوب گلا بولکوادزه قهرمان زیر ۲۳ سال جهان از گرجستان شد و به دیدار رده بندی رفت.

رضا مومنی در وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد، فردا در مسابقات مقدماتی روز دوم این رقابت ها در کشتی نخست خود به مصاف حریفی از الجزایر می رود.

سایر کشتی گیران ایران در مسابقات مقدماتی روز سوم این مسابقات حضور خواهند داشت.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا