زحمتکشان

اطلاعیه فدراسیون جهانی سندیکا‌های کارگری:

با شور و شوقی پیکارجویانه درحال آماده‌سازی برگزاری هجدهمین کنگره جهانی سندیکا‌های کارگری هستیم!

برگردان: جهان

بیایید همگی در تدارک برگزاری موفقیت‌آمیز هجدهمین کنگره جهانی اتحادیه کارگری، در مقطع تاریخی مبارزات، آماج‌ها و آرزوهای طبقه کارگر جهانی متحد شویم!

همکاران عزیز،

شورای ریاستی فدراسیون جهانی سندیکا‌های کارگری که در ۱ و ۲ فوریه ۲۰۲۲ دیدار داشت، برگزاری هجدهمین کنگره جهانی سندیکا‌های کارگری، در رم ایتالیا، در روزهای ۶، ۷ و ۸ ماه می ۲۰۲۲ را به آگاهی رساند، با شعار: «ما با همبستگی راه می‌پوییم! برای برآوردن نیازهای امروزین‌مان، در تقابل با بربریت امپریالیست-کاپیتالیست!».

هجدهمین کنگره فدراسیون جهانی سندیکا‌های گارگری در دوره بسیار دشواری برای کارگران جهان، که به شدت در معرض پیامدهای ناشی از همه‌گیری، بحران‌های نوین اقتصادی و اقدامات ضد کارگری در اکثر کشورها هستند، در حال سازمان‌دهی است. کنگره هجدهم فرصت بسیار خوبی را به سندیکا‌های کارگری می‌دهد تا دربارۀ دشواری‌ها و چالش‌های گوناگون پیش روی طبقه کارگر کشورها و سرزمین‌های خود بحث و گفتگو کنند. گفتگو‌های پربار و دموکراتیک کنگره، تصمیم‌ها و جهت‌گیری‌های رزم‌جویانه‌ای که اتّخاذ خواهد کرد، به مبارزات کارگری و گسترش خانواده بزرگ سندیکایی- طبقاتی ما، شتابی نو خواهد بخشید.

به خاطر محدودیت های ناشی از همه گیری، کنگره با مشارکت توأمان فیزیکی و مجازی برگزار خواهد ‌شد. ضوابط اصلی برای مشارکت فیزیکی نمایندگان به شرح زیر است:

  • سازمان های شرکت کننده باید اعضای فعالفدراسیون جهانی سندیکا‌های گارگری باشند که با شعارها و آماج‌های فدراسیون جهانی سندیکا‌های گارگری مبارزه می‌کنند و از پویش‌ها و نوآوری‌های فدراسیون جهانی سندیکا‌های گارگری در کشور خود و در سطح بین المللی پشتیبانی می‌نمایند.
  • آنان بایستی زنان کارگر و جوانان سندیکا‌های کارگری را نمایندگی کنند، به گونه ای‌که در عمل به نوساختن یاری رسانند.

دو(۲) نماینده از هر کشور، دو(۲) نماینده از هر اتحادیه بین المللی و دو(۲) نماینده از هر دفتر منطقه‌ای می‌توانند به صورت فیزیکی در کنگره شرکت داشته باشند. برای ثبت نام یا هر گونه آگاهی بیشتر لطفاً با این آدرس ها تماس بگیرید:

athens@wftucentral.org

gensec@wftucentral.org

بیایید همگی در تدارک برگزاری موفقیت‌آمیز هجدهمین کنگره جهانی اتحادیه کارگری، در مقطع تاریخی مبارزات، آماج‌ها و آرزوهای طبقه کارگر جهانی متحد شویم!

دبیرخانه

منتشر شده در وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سندیکا‌های کارگری – ۸ فوریه ۲۰۲۲

برگردان: جهان – ۳ اسفند  ۱۴۰۰

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا