دیدگاه‌ها

تشکر ایران از میانجیگری عمان

امیرعبداللهیان: همچنین از نقش سازنده و قابل تقدیر سلطنت عمان در حل و فصل برخی موضوعات از جمله پرونده زندانیان امنیتی تقدیر کرد.

وزیر امور خارجه سلطنت عمان بر تداوم روابط و تماسهای نزدیک طرفین تاکید و ابراز امیدواری کرد که گامهای نهایی در مورد مذاکرات وین نیز هر چه زودتر برداشته شود.

در تماس تلفنی بعد از ظهر امروز وزیر امور خارجه ایران با بدر بن حمد البوسعیدی، وزیر امور خارجه سلطنت عمان، طرفین در مورد توسعه روابط دوجانبه و آخرین تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی به گفت‌وگو و تبادل نظر پرداختند.

رویداد۲۴ حسین امیرعبداللهیان در این تماس تلفنی با اشاره به روابط نزدیک دو کشور، نسبت به توسعه بیشتر مناسبات دوجانبه ابراز امیدواری کرد.

رئیس دستگاه دیپلماسی همچنین از نقش سازنده و قابل تقدیر سلطنت عمان در حل و فصل برخی موضوعات از جمله پرونده زندانیان امنیتی تقدیر کرد.

وزیر امور خارجه سلطنت عمان نیز ضمن ابراز خرسندی و تشکر از اظهارات و اقدامات وزیر امور خارجه ایران در خصوص موضوعات مورد اشاره، بر تداوم روابط و تماسهای نزدیک طرفین تاکید و ابراز امیدواری کرد که گامهای نهایی در مورد مذاکرات وین نیز هر چه زودتر برداشته شود.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا