فرهنگی

کدام عامل جهنمی موجب راهزنی از کامیون داران کشور شده است؟

بر اساس گزارش های انتشار یافته رسیده  کامیون دارانی که از شهرهای مختلف به شهرهای جنوب و جاهای دیگر بارگیری می‌کنند در بین جاده‌ها با راهزن‌ها روبرو می‌شوند….

نا امنی در جاده زیر سایه حکومت اسلامی به اوج خود رسیده است. کامیون داران  در بین جاده‌ها خطرات زیادی از قبیل راهزنی و دزدی تهدید می‌شوند. بر اساس گزارش ها  اکثر این دزدی ها و راهزنی‌ها در روز روشن انجام می گیر و ماموران انتظامی نیز از این وقایع مطلع اند.این کار باعث ناامنی در بین جاده‌ها شده  و خطر زیادی امنیت  کامیون داران و رانندگان را تهدید می‌کند.
به یقین بروز اعتراضات و اعتصابات را بر علیه حکومت استبداد دینی  که هر روز بر ابعاد آنها در شهرهای میهن افزوده می‌شوند، در پی خواهد داشت. حاصل همین سیاست‌های ضد مردمی تعارض توده‌های به‌ستوه آمده و جان به‌لب رسیده را موجب شده و به تضاد آشتی‌ناپذیر توده‌ها با رژیم حاکم تبدیل می‌شود. مبین واقعیتی بنام «تنفر» جامعه از حاکمان فاسد و غارتگری است که تنها با حربه سرکوب گسترده توانسته‌اند بر مسند قدرت تکیه بزنند. بر این منطق اکنون شاهد هستیم که به موازات اعتراضات بزرگ مردمی از دیماه سال ۹۸  همچنان و به طرق مختلف کلیت نظام جمهوری اسلامی را برای زندگی بهتر،امنیت جامعه، دمکراسی و حقوق بشر به چالشی ملی کشیده شده است.
اعتراضات مردم کازرون، خرمشهر، آبادان و اهواز به موازات اعتراضات گسترده روستائیان ورزنه،و همچنین مردم اصفهان، اعتراضات و تجمعات معلمان، بازنشستگان، مال‌باختگان، دانشجویان و  کامیون داران تماما گوشه‌هایی از اعتراضهای به حق مردم رنج دیده میهن ما ست. نداشتن دستگاه دولتی در تأمین منافع ملی، شیرازۀ اقتصاد کشور را از هم پاشانده است و دره میان فقر و ثروت را ژرف‌تر کرده و میلیون‌ها انسان را با فقر و مسکنت و بی‌خانمانی و انواع آسیب‌های اجتماعی روبرو ساخته است.
به گزارش رکنا، معاون اول قوه قضائیه از برخورد شدید با تهدید کنندگان کامیونداران خبر داد و گفت: “پرونده تهدید کنندگان کامیونداران به سرعت رسیدگی و احکام آنها صادر خواهد شد.”بر پایهٔ صحبت‌های نامُنسجم و غیرواقعی و وعده‌های تکراری دستگاه قضایی که نشانهٔ درماندگی رژیم “ولایی “در برابر بحران اقتصادی کشور است که می‌توان از عوامل این راهزنی ها دانست،عملکرد اقتصادی جمهوری اسلامی در چهار دهه اخیر در جهت تقویت قدرت مالی کلان‌سرمایه‌داران، به‌ویژه تجار بزرگ، واسطه‌ها، دلالان، سلف‌خرها، و انواع و اقسام نهادهای غارتگر حکومتی مانند آستان قدس و بنیاد به‌اصطلاح مستضعفان و سپاه پاسداران و انواع “هلدینگ”ها بوده است که ثروت ملی را چپاول کرده و می‌کنند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا