دیدگاه‌ها

فدراسیون جهانی سندیکا‌های کارگری شدت بخشیدن به خشونت و کشتار علیه فلسطینی‌ها از سوی نیروهای اسرائیلی را محکوم می‌کند

برگردان: جهان

فدراسیون جهانی سندیکا‌های کارگری، خشونت فزایندۀ نیروهای اشغالگر اسرائیل در سرزمین‌های فلسطینی کرانه باختری با یورش‌های روزانۀ ارتش اسرائیل به شهرهایی مانند جنین و نابلس، کشتار زنان و نوجوانان و مجازات همگانی غیر نظامیان را محکوم می‌کند.

محمدحسن محمد عساف ۳۴ ساله وکیل دادگستری روز گذشته در جریان راهپیمایی اعتراضی به اشغالگری در نابلس از سوی نظامیان اسرائیلی کشته شد. علاوه بر این، ارتش اسرائیل با معترضان جوان در بیت لحم و جنین درگیر شد. در ساعت های پایانی  شب گذشته، سربازان اسرائیلی یک پسر ۱۴ ساله فلسطینی به نام کوسای فواد حمرا را در روستای هوشان در نزدیکی بیت لحم کشتند، در جایی که در روز یکشنبۀ گذشته، یک زن ۴۶ ساله غیرمسلح، مادر شش فرزند، تنها به این خاطر که مشکوک به حساب می‌آمد کشته شد. به گفته هلال احمر فلسطین، در ساعات آغازین روز چهارشنبه، تنها در نابلس، دست کم ۳۱ فلسطینی در درگیری‌ها زخمی و بیش از ۲۰ فلسطینی دیگر بازداشت شدند.

۱۰۵ میلیون عضو خانواده بزرگ سندیکایی طبقاتی ما در کنار کارگران فلسطینی ایستاده و جنایات مستمر دولت اسرائیل علیه آنها را به شدت محکوم می‌کنند.

ما خواهان پایان دادن به جنایات و اشغالگری رژیم اسرائیل، پایان یافتن شهرک سازی و به رسمیت شناخته شدن کشور آزاد و مستقل فلسطین، بر اساس مرزهای ۱۹۶۷ با پایتختی بیت المقدس شرقی هستیم.

فدراسیون جهانی  سندیکا‌های کارگری: ۱۴ آوریل ۲۰۲۲ – فلسطین

برگردان: جهان – ۲۸ فروردین  ۱۴۰۱

http://www.wftucentral.org/the-wftu-condemns-the-escalating-violence-and-murders-against-palestinians-by-israeli-forces/

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا