زنان

ملتی که به زور باتوم و گشت موتوری صیانت می شود!

۲۵۰۰ نفر از اساتید همین مملکت، که علی القاعده باید به کار تعلیم و تربیت مشغول باشند، سرگرم هشدار درباره وضعیت فضای مجازی به روسای سه قوه هستند. روسای قوا هم که مشغول چمدان‌های “سیسمونی” خانواده‌اند و از حال نزار ملت بی‌خبر. ملتی که به زور باتوم و گشت موتوری صیانت می‌شود و با چماق به بهشت موعود رانده!

‏ فاطمه اردکانی

خبرگزاری مهر دست به مرور دیدار رهبر جمهوری اسلامی با دانشجویان، طی پنج سال گذشته زده و خلاصه سخنان او را به شکل چارت و جدول منتشر کرده است. تنها نگاهی اجمالی به تحولات فضای عمومی دانشگاه‌ها در چند ماه گذشته نشان می‌دهد که رهبر جمهوری اسلامی چه طور امیالش را در قالب نسخه‌های اجرایی به کوچک و بزرگ فرمان می‌دهد و کار دانشجو و دانشگاه را به دست آتش به اختیارهایی می‌دهد که از گردی عقل در عذابند.

این در حالی است که تنها دو هفته پس از آموزش حضوری دوباره دانشگاه‌ها، خبری عجیب از فصل جدید برخوردهای قهری با دانشجو، منتشر شده است… “ماموران حراست و انتظامات دانشگاه در اقدام بی‌سابقه‌ای با راه انداختن گشت ارشاد موتوری، در صحن دانشگاه، درباره حجاب و همچنین کنار هم نشستن دختران و پسران به دانشجویان تذکر می‌دهد و شماره دانشجویی آنان را یادداشت می‌کند.”

۲۵۰۰ نفر از اساتید همین مملکت، که علی القاعده باید به کار تعلیم و تربیت مشغول باشند، سرگرم هشدار درباره وضعیت فضای مجازی به روسای سه قوه هستند. روسای قوا هم که مشغول چمدان‌های “سیسمونی” خانواده‌اند و از حال نزار ملت بی‌خبر. ملتی که به زور باتوم و گشت موتوری صیانت می‌شود و با چماق به بهشت موعود رانده!/سحام نیوز

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا