ورزشی

قهرمانی نساجی مازندران در دیدار فینال جام‌حذفی مقابل آلومینیوم اراک

دیدار فینال جام‌حذفی روزگذشته بین ۲ تیم آلومینیوم اراک و نساجی مازندران در ورزشگاه آزادی برگزار شد. تیم نساجی موفق شد در این مسابقه با ثبت برتری یک بر صفر به مقام قهرمانی این رقابت‌ها دست پیدا کند.

نیمه اول

آرمان ‌ملی: دقیقه ۵ شوت قائد رحمتی از پشت محوطه جریمه را علیرضا حقیقی مهار کرد. دقیقه ۱۸ شوت اسماعیل شریفات از پشت محوطه جریمه نساجی با اختلاف کمی از کنار دروازه بیرون رفت. دقیقه ۲۱ پاس خطرناک محمد علی‌نژاد درون دروازه را مدافعان نساجی دور کردند. دقیقه ۲۲ شوت محمدرضا آزادی به تیر دروازه نساجی برخورد کرد و به گل تبدیل نشد. دقیقه ۲۴ بازیکنان نساجی فرصت داشتند تا دروازه آلومینیوم را باز کنند، اما موقعیت آنها به گل تبدیل نشد. دقیقه ۲۵ شوت آزادی برای دومین‌بار به تیر دروازه نساجی برخورد کرد و گل نشد. دقیقه ۳۵ سانتر بازیکن نساجی برای کریم اسلامی با بی‌دقتی این بازیکن به گل تبدیل نشد. دقیقه ۳۹ محمدرضا آزادی می‌توانست دروازه نساجی را باز کند، اما با بی‌دقتی توپ این بازیکن با اختلاف کم از کنار دروازه بیرون رفت. دقیقه ۴۵ شوت آزادی با اختلاف کم از بالای دروازه نساجی به بیرون رفت. نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم

در نیمه دوم بازهم شاگردان مهدی رحمتی میدان را در اختیار داشتند اما این تیم نساجی بود که به گل رسید. دقیقه ۵۸ ارسال بلند ایوب کلانتری روی محوطه جریمه با ضربه سر فوق‌العاده مهرداد عبدی به زیبایی وارد دروازه آلومینیوم اراک شد. دقیقه ۶۴ شوت از راه دور علیرضا نقی‌زاده با واکنش علیرضا حقیقی مواجه شد. دقیقه ۶۹ رضا جعفری بازیکن نساجی در موقعیت تک‌به‌تک با دروازه آلومینوم قرار داشت، اما با دفاع خوب رامتین سلیمان‌زاده مواجه شد. دقیقه ۷۳ شوت از راه دور محمد علی‌نژاد را علیرضا حقیقی مهار کرد. دقیقه ۸۲ ضربه سر قائد رحمتی با اختلاف کمی از کنار دروازه نساجی به بیرون رفت. دقیقه ۹۰ شوت از راه دور محمود قائد رحمتی با اختلاف زیاد از بالای دروازه نساجی به بیرون رفت. دقیقه ۹۲ مهرداد بایرامی بازیکن آلومینیوم بعداز سرنگون‌شدن در محوطه جریمه نساجی اعتقاد به پنالتی داشت که داور چنین اعتقادی نداشت و همین موضوع با اعتراض نیمکت آلومینیوم همراه شد. دقیقه ۹۳ ضربه‌سر خطرناک آریاکیا با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه نساجی بیرون رفت. این دیدار با برتری یک بر صفر نساجی به پایان رسید…

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا