ورزشی

نایب قهرمانی دختران کاتارو و برنز تیمی مردان در المپیک ناشنوایان

در سومین روز بازی‌های المپیک ناشنوایان که در برزیل در حال برگزاری است، کاتای تیمی زنان ایران به مدال نقره و کومیته تیمی مردان ایران به برنز دست یافتند.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به برزیل، در سومین روز بازی‌های المپیک ناشنوایان که در شهر کاشیاس دوسول برزیل در حال برگزاری است، تیم ملی بانوان با ترکیب سمانه برجی، پروین یاره و ناهید امیری پس از غلبه بر تیم ملی ونزوئلا در فینال برابر تیم ملی اوکراین قرار گرفت و با اختلاف دودهم امتیاز به مدال نقره رسید.

همچنین کومیته تیمی مردان ناشنوا نیز با ترکیب علیرضا کیشانی، حسین تبرته فراهانی، ابراهیم پورکاشانی، کامران رضایی‌نژاد و میلاد صادق‌زاده، روز چهارشنبه به مصاف حریفان خود رفتند و در اولین مسابقه خود سه بر صفر برابر تیم اوکراین شکست خوردند و در دیدار بعدی با برتری سه بر صفر برابر تیم چین تایپه به مدال برنز بیست و چهارمین دوره المپیک ناشنوایان دست پیدا کردند.

بیست و چهارمین دوره رقابت‌های المپیک ناشنوایان با شرکت بیش از چهار هزار ورزشکار از ۸۰ کشور دنیا، از ۱۱ اردیبهشت به میزبانی کاشیاس دو سول برزیل آغاز شده و تا ۲۵ اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

کاروان اعزامی ناشنوایان کشورمان در هشت رشته ورزشی فوتبال، جودو، کاراته، تیراندازی، والیبال ساحلی، دوومیدانی، تکواندو، کشتی آزاد و فرنگی در این رقابت‌ها شرکت کرده است.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا