گوناگون

آیا دولت و مجلس به جان هم می افتند؟

افشاگر رسوایی سیسمونی‌گیت که آبروی نداشته رئیس مجلس “ولایی” را برده، و نزدیکان ابراهیم رئیسی، قاتل هزاران زندانی سیاسی را نیز رسوا ساخته است….

بر اساس یک فایل صوتی، مهدی طائب، رئیس قرارگاه عمار و برادر رئیس سازمان اطلاعات سپاه، از سفرهای قبلی محمد باقر قالیباف به ترکیه در همکاری با سپاه قدس خبر داد و افشای سفر اخیر خانواده او را به برادر داماد ابراهیم رئیسی نسبت داد، امروز پرده ها کنار زده شده ماجرای غارت و چپاولگران را عیان می سازد.

در این فایل صوتی، مهدی طائب در یک جمع خصوصی تایید می‌کند که قالیباف پیش از این به همراه خانواده سفرهایی به ترکیه داشته و این سفرها مرتبط با امور پشتیبانی از قاسم سلیمانی و نیروی قدس سپاه پاسداران بوده است.

پیش از این حامیان قالیباف او را یکی از نزدیک‌ترین افراد به قاسم سلیمانی، فرمانده سابق نیروی قدس، معرفی کرده‌اند اما گزارشی درباره سفرهای قالیباف به خارج از کشور در همکاری با این نیرو منتشر نشده بود.

مهدی طائب در این فایل صوتی همچنین می‌گوید که افشای سفر قالیباف به ترکیه توسط میثم نیلی، برادر داماد ابراهیم رئیسی، انجام شده و «مطمئن نیستیم که وزارت اطلاعات در این باره نقشی داشته» است.

او همچنین می‌گوید که خانواده قالیباف در سفر اخیر خود ابتدا به سوریه رفت و سپس از آنجا به ترکیه سفر کرده بودند.

پیش از این نیز برخی از تحلیلگران افشای خبر سفر خانواده قالیباف به ترکیه را به نزدیکان ابراهیم رئیسی و نهادهای امنیتی نسبت داده بودند.

محمود رضوی، مشاور محمدباقر قالیباف، نیز افشای خبرهای این سفر را «پروژه‌ای امنیتی» و اقدام «یک نهاد امنیتی» با هدف حذف رقبای سیاسی خوانده بود. برخی از تحلیلگران سیاسی نیز آن را انحراف افکار عمومی علیه حکومت اسلامی که سال ها ست ادامه دارد و امروزه نیز برضد دولت در عرصه های گوناگون از جمله تورم فزاینده و گرانی های افسار گسیخته گسترش یافته است، ارزیابی می کنند. به هر صورت هرچه هست نیت ناپاک و ضد مردمی حاکمان کنونی را آشکارا نشان می دهد.

در مقابل وحید اشتری که نخستین بار ماجرای سفر همسر، دختر و داماد قالیباف به استانبول را افشا کرد، در توییتر نوشته بود: «گاوگیجه بدی است. این بساط ریاکاری و تبعیض در زندگی‌تان را جمع کنید همه چیز حل می‌شود.»

مهدی طائب در این فایل صوتی به دفاع از قالیباف پرداخته و می‌گوید عدالتخواهان، جبهه پایداری، حامیان احمدی‌نژاد، و اصلاح‌طلبان دست به دست هم داده‌اند که قالیباف بار دیگر رئیس مجلس نشود.جدا از این ماجراها و پیشگویی ها، بکار بردن واژه هایی ازجمله” عدالت‌خواهانه” از سوی جانیان و غارتگران، خیانت است به آرمان های مبارزان کشورمان ایران ، زیرا این نوع واژه ها ( آزادی، دموکراسی، عدالت اجتماعی، استقلال و تمامیت ارضی، حفظ محیط زیست و غیره) واژه هایی اند که مبارزان میهن ما در راه تحقق آنان هزینه های زیادی پرداخته و جان شیرین خود را برای رسیدن به آنها از دست داده اند.

انتخابات هیات رییسه مجلس هر سال در خردادماه برگزار می‌شود و رئیس و اعضای هیات رییسه برای یک سال انتخاب می‌شوند.

مهدی طائب در این جمع خصوصی همچنین می‌گوید که علی خامنه‌ای در پاسخ به نامه علیرضا زاکانی «دستخط داد» که صلاح در ریاست قالیباف بر مجلس است و منظور خامنه‌ای از «مدیر جهادی» برای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ هم شخص قالیباف بود.

از علیرضا زاکانی به عنوان یکی از نامزدهای ریاست مجلس یازدهم نام برده می شد، اما او در نهایت نامزد نشد.
وقتی چنین حرف ها مطرح می شود مردم به درست، ضرب المثل قدیمی خود را تکرار می کنند و می گویند: ” سگ زرد برادر شغال است !”

مهدی طائب در این فایل صوتی ادعاهایی نیز درباره ترکیه مطرح می‌کند و از جمله می‌گوید آنکارا همچنان با ایران در دور زدن تحریم‌ها همکاری می‌کند و درباره سوریه هم «با اینکه در حرف می‌گوید می‌زنم و فلان می‌کنم» اما وقتی ایران بخواهد، در ادلب عقب‌نشینی می‌کند.

او همچنین در این فایل صوتی می‌گوید ترکیه به دلیل وابسته بودن به واردات سوخت، در جنگ مشکل دارد و «اگر جنگ شد می‌توان بنادرش را با موشک زد و دیگر سوخت برای تانک‌هایش ندارد».

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا