گوناگون

 نوار طائب می گوید ولایی باش هر چه خواهی باش

به نظر می‌رسد سخنان طائب، ضبط و انتشارش به صورت هدایت شده توسط اطلاعات سپاه صورت گرفته است. سخنان این فایل نشان می‌دهد که برای حاکمان اصلا زندگی مردمِ دست در گریبان گرانی، مهم نیست. این فایل هم، برای مردم نیست. برای تعیین تکلیف نیروهای ولایی است.

رضا علیجانی

همه مقدمات طائب برای حرف آخری است که می‌زند؛ رهبر پشت قالیباف است. تمام!

برادران طائب معرکه‌گیران عجیبی هستند. یک روده راست در شکم‌شان نیست. الان می‌خواهند دزد سرگردنه را ابوذر جا بزنند.

ظاهرا همانطور که زاکانی برای تامین مخارجش مسافر‌کشی (زمینی) می‌کرد، قالیباف هم مسافرکشی هوایی می‌کرده است!

اطلاعات سپاه باز به کاهدان زده است؛ بچه‌های ولایی‌ای که هنوز باوری دارند و برای پول کار نمی‌کنند، الآن می‌فهمند که سرمنشأ فساد کجاست.

آقای طائب اگر راست می‌گویید دادگاه عیسی شریفی را علنی می‌کردید، به نوار عزیز جعفری رسیدگی می‌کردید؛ نه اینکه بروید روی منبر و کراماتی که برای آقای خامنه‌ای هم می‌تراشید، در وصف قالیباف بگویید.

این فایل می‌خواهد بگوید حالا دیگر ایدئولوژی نظام این است: «ولایی باش، هرچه خواهی باش!». این یعنی به آخر خط رسیدن هم «اندیشه» ولایت فقیه و هم «ذخایر» انسانی آن که باید همین چند مهره مرتب در پست‌ها جابجا شوند و کس دیگری نیست.

ج.ا از آمبولانس، هواپیما و بارهای سفیر و… به عنوان پوششی استفاده می‌کند، اما این اوج بلاهت است که سپاه قدس خواسته باشد از خانواده رئیس مجلس که تابلوست به عنوان پوششی استفاده کند!(اصلا پوشش چی؟). این توجیه از جمله شعبده‌بازی های طائب است که حتی کسانی که دارند حرفش را گوش می‌کنند، قانع نمی‌کند.

برگرفته از فیس بوک نویسنده

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا