ورزشی

جو کوویچ هم حریف اعجوبه ۱۹ ساله تنیس نشد

پس از رافائل نادال، این بار نواک جوکوویچ – نفر نخست رنکینگ برترین تنیسورهای جهان – در دیداری سخت و مهیج که ۲۲۰ دقیقه به طول انجامید، برابر کارلوس آلکاراز، ستاره ۱۹ ساله تنیس جهان شکست خورد و از رسیدن به فینال مسترز مادرید بازماند.

به گزارش ایسنا، در دیدار نخست مرحله نیمه نهایی تنیس مسترز در مادرید اسپانیا، نواک جوکوویچ، اسطوره تنیس جهان و نفر نخست رنکینگ مقابل کارلوس آلکاراز نابغه ۱۹ ساله تنیس جهان و نفر نهم رنکینگ در دیداری سخت و پرفراز و نشیب با نتیجه ۲ بر ۱ شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند.

جوکویچ در ست نخست با نتیجه ۷ بر ۶ به برتری رسید اما در ست دوم با نتیجه ۷ بر ۵ مغلوب حریف شد تا کار به تساوی کشیده شود. در ست سوم نیز آلکاراز برابر جوکوویچ به برتری ۷ بر ۶ رسید و در نهایت با برتری دو بر یک راهی فینال شد.

آلکاراز پیش از این در یک چهارم نهایی نیز مقابل رافائل نادال، دیگر چهره مطرح و عنوان دار تنیس جهان به برتری ۲ بر ۱ رسیده بود. وی همچنین جوانترین فینالیست تاریخ مسترز مادرید نام گرفت.

در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی نیز استفانوس سیتسیپاس یونانی و نفر پنجم رنکینگ برابر الکساندر زورف نفر سوم رنکینگ از آلمان دیدار می کند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا