ویدئو

با اهل قلم هر که در افتاد ، ور افتاد

 

امروز؛ فیلم‌های اعتراضات سراسری معلمان و فرهنگیان….

بنا به فراخوان قبلی، امروز پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱، معلمان و فرهنگیان در استان‌های مختلف تجمع اعتراضی برگزار کردند. معلمان با شعار «معلم زندانی آزاد باید گردد» به خیابان‌ها آمده بودند. معلمان کرمانشاه در یک حرکت سمبلیک برگه سفیدی در دست داشتند. این اقدام به این معنی است که همه حرف‌ها زده شده و دیگر حرفی تازه‌ای برای گفتن نداریم . این اعتراضات در شهرهای تهران، سنندج، مریوان، کرمانشاه، آمل، شیراز، نورآباد ممسنی، اصفهان و دهها شهر دیگر برگزار شد.

رژیم از صبح امروز اینترنت را در تهران و بسیاری از شهرهای دیگر بشدت کند کرده است. تا زمان ارسال خبر، اعتراض سراسری معلمان و فرهنگیان در شهرهای مختلف در حال برگزاری است. در تهران نیروهای امنیتی، انتظامی و گارد ویژه در میدان بهارستان حضور پیدا کردند تا از برگزاری تجمع اعتراضی خودداری کنند

به گزارشات رسیده شماری از معلمان در تهران بازداشت شده‌اند. همچنین نیروهای امنیتی اصفهان در خیابان‌ها حضور گسترده دارند تا از برگزاری اعتراضات جلوگیری کنند در همه شهرها، معلمان و فرهنگیان معترض تصاویر معلمان زندانی را در دست داشته و خواهان آزادی هرچه سریعتر آنها شدند.

https://www.youtube.com/watch?v=w5dC9CPOh3k&t=154s

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا