فرهنگی

مردم گرسنه‌اند و اعتراض حق طبیعی مردم است

شهرام ناظری، خواننده پر آوازه ایران، در واکنش به اعتراضات در کشور گفت مردم دنبال حق خود هستند زیرا حق آن‌ها پایمال شده و اعتراض نیز حق آن‌هاست….
به گزارش دیده بان، شهرام ناظری در حاشیه مراسم تجلیل و تقدیر از او در اربیل، مرکز اقلیم کردستان عراق، به خبرنگاران گفت شرایط آن چنان که شایسته مردم است فراهم نشده؛ پس طبیعی است که حق خودشان را بگیرند‌.در فیلمی که از مصاحبه این خواننده موسیقی سنتی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، او در ادامه می‌گوید مردم جوش آورده‌اند.
شهرام ناظری گفت: مردم گرسنه‌اند و شایسته نیست که تا کمر داخل سطل زباله شده و شرمنده خانواده خود شوند. مردم در تنگنای زیادی قرار دارند و حق خود را می‌خواهند و باید آن را بگیرند.
شهرام ناظری در مصاحبه با روزنامه‌نگاران توضیح داد: «اعتراضات حق مردمی است که حقوق آنها پایمال شده و می‌خواهند به آنچه که حق آنها در زندگی و معیشت است، دست پیدا کنند.»
ناظری در ادامه صحبت‌های خود تاکید کرد، اوضاع و شرایط آن‌گونه که شایسته مردم است پیش نرفته و به همین دلیل است که مردم به خروش آمده‌اند.
این خواننده پرآوازه ایران در ادامه صحبت‌های خود گفت: «مردم گرسنه هستند و این صحیح نیست که تا کمر داخل سطل زباله خم شوند و شرمنده خانواده خود باشند.»
با افزایش اعتراضات، دستگیری‌ متعرضین نیز بیشتر شده است.
محمد زارع فومنی، دبیرکل “حزب مردمی اصلاحات” و مدیر مسئول روزنامه “صدای اصلاحات” بازداشت شد.
فرزند فومنی خبر بازداشت پدرش را شب یکشنبه ۲۵ اردیبهشت در کلاب‌هاوس اعلام کرده است. او گفت که دادگاه ویژه روحانیت حکم بازداشت پدرش را صادر کرده است.
فومنی که خود را اصلاح‌طلب می‌داند، در انتخابات ۱۴۰۰ ستاد اصلاح‌طلبان حامی رئیسی را راه‌انداخته بود اما اخیرا در کلاب‌هاوس سیاست‌های داخلی و خارجی ایران را مورد انتقاد قرار داده است.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا