ورزشی

“شهداب” هم به نیمه‌نهایی والیبال باشگاه‌های آسیا صعود کرد

تیم والیبال “شهداب” یزد با پیروزی مقابل گاز جنوب عراق به نیمه نهایی مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا صعود کرد.

به گزارش ایسنا، تیم “شهداب” یزد در مرحله یک چهارم نهایی والیبال باشگاه‌های آسیا از ساعت ۱۹ مقابل گاز جنوب عراق به میدان رفت و با حساب سه بر صفر (۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۸ ) به پیروزی رسید.

تیم “شهداب” یزد در این بازی از روبرت‌لندی سیمون دفاع وسط کوبایی خود رونمایی کرد و او را در ترکیب داشت.

بازی در ست اول پایاپای پیش رفت اما آغاز ست دوم با برتری نماینده عراق شروع شد و در ادامه “شهداب” پیش افتاد.

“شهداب” با این پیروزی به نیمه‌نهایی مسابقات صعود کرد و حریف سانتوری سانبردز ژاپن شد.

به این ترتیب پیکان با تاراز قزاقستان و شهداب با سانتوری ژاپن دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی را برگزار می‌کنند.

“شهداب” در مرحله گروهی این مسابقات مقابل تیم‌های اربیل عراق، تاراز قزاقستان و الریان قطر به پیروزی رسید و به عنوان صدرنشین گروه B به مصاف گاز جنوب عراق به عنوان تیم چهارم گروه A رفت و با پیروزی در این دیدار به نیمه‌نهایی صعود کرد.

امین اسماعیل‌نژاد با کسب ۱۵ پوئن عنوان امتیازآورترین بازیکن این دیدار را به دست آورد و در تیم گاز جنوب نیز الکسی کارپنکوف با ۱۳ امتیاز، بهترین بازیکن شد. سیمون در نخستین حضورش برای شهداب ۱۴ امتیاز به دست آورد و در رتبه دوم این تیم قرار گرفت. اسماعیل‌نژاد در دیدار با تاراز قزاقستان که روز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت برگزار شد، عنوان امتیازآورترین بازیکن را کسب کرده بود.

تیم شهداب در مجموع ست‌های این مسابقه ۷۵ امتیاز کسب کرد که به ترتیب ۴۸ پوئن در حمله، ۷ امتیاز در دفاع، دو پوئن سرویس و ۱۸ امتیاز از اشتباهات بازیکنان گاز جنوب بود.

نماینده عراق نیز در این مسابقه در مجموع ۵۹ امتیاز کسب کرد که شامل ۲۷ امتیاز حمله، پنج دفاع، سه پوئن سرویس و ۲۴ امتیاز از اشتباهات بازیکنان شهداب بود.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا