دیدگاه‌ها

چرا فقط دهه نودی ها را فراخوان می دهید؟

پیشنهاد میکنم تمام نسل های دهه ی ۸۰،۷۰،۶۰ وحتی نسل دهه ی ۵۰ را در کنار دهه ی نودی ها ، در یک رفراندوم فراخوان داده تا بدانید نظر تمامی نسل های ایران به حکمرانی شما (آری  یا خیر ) است.

نماهنگ سلام فرمانده بهانه ای برای چپاول و غارت بیت المال

سلمان موسوی

چند وقتی است نماهنگی با عنوان سلام فرمانده سایه اش را بر فضای سیاسی ایران و رسانه های داخلی افکنده ،تا جایی که بسیاری از نهادها،ارگانها،سازمان های دولتی و خصوصی برای اجرای این نماهنگ گوی سبقت را از هم ربوده اند.

فارغ  از نقدی که به رفتار ونگاه حامیان و مبلغین  این نماهنگ در ساختار موجود برای تحمیل و اجباری کردن اجرای این نماهنگ وجود دارد، بایستی به آن روی دیگر برگزاری این همایش ها اشاره کرد، آن روی سکه ای که مفسده ها و حیف و میل بیت المال و دارایی های عمومی و ملی را نشانه رفته،به خاطر دارید برای برگزاری سفر سید محرومان به استان البرز،شاهد  هرز دادن اعتبار ۸۰۰ میلیارد تومان از بودجه بیت المال و افشای سند آن بودیم!

حال سوال اینجاست پشت پرده ی اجرای این نماهنگ و متولیانی که خود را در نقاب ولایت مداری و مهدویت پنهان نموده اما بدنبال چپاول و غارت بیت المال بوده و این نماهنگ را مستمسکی برای ربودن اعتبارهای هنگفت در سراسر ایران کرده اند را چه کسی و کسانی بررسی و پیگیری می کند؟؟؟؟

از نهادها و افراد ذی ربط و ذی صلاح  انتظار می رود اسناد و مدارک اعتباری و بودجه هایی که برای اجرای این برنامه ها در سراسر کشور در وضعیتی که مردم برای تامین معیشت خود رنج و سختی ها را تحمل میکنند ،پیگیری و منتشر نمایند.

و اما پیشنهاد من به کسانی که هیجان زده از این همایش ها و فراخوان ها بدنبال مهر تاییدی بر ضعف،ناکارامدی،سومدیریت و حکمرانی نامطلوب خویش هستند این است که:

چرا فقط دهه نودی ها را فراخوان می دهید؟

پیشنهاد میکنم تمام نسل های دهه ی ۸۰،۷۰،۶۰ وحتی نسل دهه ی ۵۰ را در کنار دهه ی نودی ها ، در یک رفراندوم فراخوان داده تا بدانید نظر تمامی نسل های ایران به حکمرانی شما (آری  یا خیر ) است./سحام نیوز

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا