گوناگون

سپاه پاسداران ترور یکی از اعضای خود در شرق تهران را تائید کرد

خبرگزاری‌های ایران روز یکشنبه از ترور یکی از اعضای سپاه پاسداران به نام صیاد خدایاری اصل در یکی از خیابان‌های تهران خبر دادند….

سپاه پاسداران ایران در بیانیه‌ای ترور وی را به «ضد انقلاب و عوامل وابسته به استکبار جهانی» نسبت داد. در این بیانیه از صیاد خدایاری اصل به عنوان «مدافع سرافراز حرم» و «سرهنگ پاسدار» یاد شده است.
در بیانیه سپاه پاسداران آمده است که صیاد خدایاری اصل در یکی از کوچه‌های منتهی به خیابان مجاهدین اسلام در شرق تهران ترور شد.
به گزارش خبرگزاری‌های ایران صیاد خدایاری اصل با شلیک گلوله از سوی «دو موتورسوار با اسلحه کلت» کشته شد.
خبرگزاری تسنیم، نزدیک به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از کشته شدن یک نفر در خیابان مجاهدین اسلام تهران خبر داد و وی را «مدافع حرم» معرفی کرد.
تسنیم به نقل از یک منبع آگاه نوشته این حادثه حوالی ساعت ۱۶ امروز در یکی از کوچه‌های فرعی خیابان مجاهدین اسلام رخ داده و دو نفر موتور سوار با شلیک ۵ گلوله، یکی از مدافعان حرم را ترور کرده‌اند.
بر اساس این گزارش این رویداد در نزدیکی منزل این «مدافع حرم» و در هنگامی که وی قصد ورود به منزل خود را داشته به وقوع پیوسته است.
تسنیم نام و مشخصات فرد کشته شده را منتشر نکرده اما نوشته است که ضاربین تحت تعقیب نیروهای امنیتی هستند.
«مدافع حرم» اصطلاحی است که جمهوری اسلامی برای نیروهای نظامی و شبه‌نظامی خود به کار می‌برد که در جنگ داخلی سوریه و در حمایت از بشار اسد، دیکتاتور این کشور جنگیده‌اند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا