ورزشی

کیانوش رستمی: با حقوق ۲ میلیونی در ماه زندگی می‌کنم!

مردم بدانند کیانوش رستمی با یک گونی مدال جهانی و المپیک با حقوق ۲ میلیون تومانی در ماه زندگی می‌کند! به‌عنوان قهرمان ملی که بیشترین دریافتی‌ را از صندوق حمایت از قهرمانان دارم فقط ۲ میلیون تومان می‌گیرم و هیچ افزایشی هم در کار نیست!

بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ با اعلام کشور چین، میزبان این رقابت‌ها به تعویق افتاد. کیانوش رستمی دارنده مدال طلای المپیک ریو در این خصوص صحبت کرد.

در خصوص تعویق بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ چه نظری دارید؟

متاسفانه اتفاق خوبی نبود. روزی ۳ جلسه‌ تمرین می‌کردم و با برنامه پیش می‌رفتم که بازی‌های آسیایی به تعویق افتاد. البته دیگر نمی‌شود اتفاقی که رخ داده را تغییر داد و باید روی بقیه مسابقات متمرکز شویم.

در مورد رقابت‌های گزینشی پاریس، نظر شما چیست؟

امیدوارم شاهد اتفاقات خوب در رقابت‌های گزینشی المپیک باشید. ممکن است بعضی افراد در این میان، مسیر موفقیت ما را منحرف کنند تا به المپیک نرویم؛ اما به یاری خدا متعال و تمرینات خوب و هدفمند تلاش می‌کنیم موانع را از پیش‌رو برداریم. باید سهمیه بگیریم و در پاریس دل مردم را شاد کنیم.

به‌نظر شما چرا امثال یکتا جمالی و پریسا جهانفکریان با این شرایط کشور را ترک و به کشور دیگری پناهنده می‌شوند؟

این موضوع سلیقه‌ای است اما خیلی راحت می‌توان با برخی امکانات ورزشکاران را در کشور نگه داشت. تمام افتخارات و مدال‌های هر ورزشکار ایرانی، حتی بعداز پناهندگی متعلق به کشور است اما برخی از شیطنت‌های رسانه‌ای باعث می‌شود که این نتایج به ضرر ورزش ایران نشان داده شود. ‌ای‌کاش به‌راحتی قهرمانان خود را از دست ندهیم. تعداد نخبه‌های ورزشی خیلی زیاد نیست و با یک سرمایه‌گذاری ناچیز می‌توان تمام قهرمانان را حفظ کرد. مسئولان و مردم بدانند کیانوش رستمی با یک گونی مدال جهانی و المپیک با حقوق ۲ میلیون تومانی در ماه زندگی می‌کند! به‌عنوان قهرمان ملی که بیشترین دریافتی‌ را از صندوق حمایت از قهرمانان دارم فقط ۲ میلیون تومان می‌گیرم و هیچ افزایشی هم در کار نیست!

آرمان ملی

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا