جوانان

تعداد دانش‌آموزان جان‌ باخته در حادثه متروپل

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: در حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان پنج دانش آموز جان خود را از دست دادند که پیکرهای آنها از زیر آوار خارج شده است….

به گزارش انتخاب،مسعود حمیدی نژاد افزود: سه دانش آموز از خرمشهر و ۲ دانش آموز از آبادان در این حادثه جان باختند.

وی با اظهار تاسف از این حادثه که به جان باختن تعدادی از هموطنان و مصدوم شدن ۳۷ نفر منجر شد به ایرنا گفت: “ملیکا و میترا صالحیان پور” و مسیح صادقی از خرمشهر همچنین “آرین و حمیدرضا جلیلیان” از آبادان در حادثه ریزش برج متروپل جان خود را از دست دادند.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان که هفتم خردادماه در پی یافتن پیکرهای سه دانش آموز خرمشهر جان باخته در حادثه متروپل پیام تسلیتی صادر کرده بود ، امروز سه شنبه نیز در پیامی درگذشت آرین و حمیدرضا جلیلیان ۲ دانش آموز آبادانی در این حادثه را تسلیت گفت.

در پیام تسلیت حمیدی نژاد آمده است : خبر تاسف بار درگذشت دانش آموزان آرین و حمیدرضا جلیلیان از آموزش و پرورش آبادان در حادثه ریزش ساختمان متروپل موجب تاثر و تالم مجموعه تعلیم و تربیت در استان خوزستان شد.

وی به نیابت از فرهنگیان استان خوزستان فقدان این دانش آموز بزرگوار را به خانواده آنان ، دانش آموزان و فرهنگیان فرهیخته آموزش و پرورش آبادان تسلیت عرض کرد.دوشنبه دوم خرداد ماه بخشی از برج متروپل آبادان فرو ریخت.

تعداد کشته شدگان حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان تا صبح روز سه شنبه دهم خردادماه تعداد ۳۴ نفر و مصدومان ۳۷ نفر می باشد.عملیات جست و جو و آوار برداری برای یافتن پیکرهای احتمالی همچنان به صورت شبانه روزی ادامه دارد.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا