ورزشی

عدم پرداخت و تسویه حساب شمشیربازی خوزستان/تلفن ها در دسترس نیستند!

شمشیربازان اسلحه اپه نسبت به عدم تسویه حساب قراردادهای لیگ خود توسط هیات خوزستان اعتراض کردند.

به گزارش ایسنا، تیم هیات خوزستان در لیگ برتر ششمیربازی اپه تیمداری کرد که در بخش بانوان قهرمان شد و در بخش مردان در رده سوم قرار گرفت. اکنون که پرونده لیگ بسته شده است بازیکنان این تیم نسبت عدم تسویه حساب هیات خوزستان گلایه دارند.

محمد وثوقی بازیکن تیم مردان هیات خوزستان به ایسنا گفت: کل مبلغ قرارداد ما ۸ میلیون تومان است که ۳ میلیون آن را پرداخت کردند اما ۵ میلیون از آن باقی مانده است. همچنین قرار بود هزینه رفت و آمد را بدهند که آن را نیز نپرداخته اند. این مسئله را پیگیری کردیم اما رییس هیات و شجاعی مربی تیم اصلا پاسخ تلفن نمی‌دهند.

اعظم بختی شمشیرباز تیم زنان هیات خوزستان در لیگ برتر نیز در گفت و گو با ایسنا تصریح کرد: قرارداد ما واقعا ناچیز است. با وجود اینکه بازیکن تیم ملی هستیم و سال های زیادی فعالیت داریم اما با ما قرارداد ۸ میلیونی بسته اند. تیم را قهرمان لیگ کردیم و با اقتدار در دور رفت و برگشت تیم ها را شکست دادیم. پس از آن نه تنها پاداشی ندادند بلکه حتی همان ۸ میلیون تومان را هم به طور کامل تسویه حساب نکرده‌اند.

او افزود: مبلغ بالایی نیست اما بخاطر سه تا چهار میلیون تومان هیچ پاسخی نمی دهند. با آقای شجاعی سرپرست تیم و روشن پور رییس هیات خوزستان تماس گرفتیم اما جواب ندادند. ما به فدراسیون هم به صورت مکتوب ابلاغ کرده‌ایم که هنوز تسویه حساب ها انجام نشده است.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا