اجتماعی

تجمع اعتراضی مردم مقابل بیمه دی ودخالت نیروی انتظامی

تجمع مردم در مقابل بیمه دی که روز به روز افزایش می‌یافت، امروز به اوج خود رسید تا جایی که نیروی انتظامی نیز برای حل مشکل وارد ماجرا شد.بنا به گزارش تجمع‌کنندگان، مسئولان بیمه دی امروز اعلام کرده‌اند که صندوق مالی بیمه به طور کامل خالی است و از پرداخت هزینه‌های بیمه معذورند. همین موضوع باعث شد تا مراجعه‌کنندگان مسیر عبور ماشین‌ها را بسته و مقابل بیمه دی بر زمین بنشینند که با دخالت نیروی انتظامی، متفرق شدند…

این گفته در شرایطی است که در هفته‌های گذشته مسئولان بیمه دی مراجعان را به فردا امیدوار می‌کردند و با ارائه شماره، از مراجعه‌کنندگان می‌خواستند تا به حسابرسی مراجعه کرده تا زمان پرداخت هزینه‌های درمانی‌شان مشخص شود.

به گزارش نامه، بیمه دی در خیابان ایرانشهر که بازنشستگان صندوق حمایت از بازنشستگان را تحت پوشش دارد، ماهانه مبلغ ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان به منظور ارائه خدمات بیمه‌ای از بازنشستگان کسر می‌کند تا در صورت لزوم هزینه‌های درمانی را تا سقف ۹۰ درصد پرداخت کند. بنا به گفته تجمع‌کنندگان، قرار است تعهدات بیمه‌ دی به بیمه دانا واگذار شود و از این پس بازنشستگان از حمایت‌های این بیمه بهره‌مند شوند.

با ادامه تجمع مقابل بیمه دی، مدیر روابط عمومی این سازمان در میان تجمع‌کنندگان آمد و مشکل پیش آمده را به دلیل قطع سیستم اداری دانست و اعلام کرد تا یک هفته دیگر مشکلات حل می‌شود. این در شرایطی است که تجمع‌کنندگان به هیچ عنوان حرف وی را قبول نکرده و معتقدند این گفته‌ها هر از چند گاهی تکرار می‌شود و ثمری ندارد.

 

  • بیمه دی
  • بیمه دی
  • بیمه دی
  • بیمه دی

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا