گوناگون

هشدار اسلوبودان میلوسویچ به اوکراینی ها از زندان هاگ هالیند…

آخرین پیام و تقاضای اسلوبودان میلوسویچ به اسلاوها ( روسیه، اوکرائین و بلاروس از زندان هاگ ) ….

(اسلوبودان میلوسویچ رئیس جمهور فقید یوگسلاوی سابق که در سال ۲۰۰۶ به گفته خودش « در زندان دموکراسی » در هالیند وفات کرد. سرنوشت او – یک درس به تمام کسانی که می خواهند به غرب باور کنند، و حاضر به سازش شوند)
وی در این نامه می نویسد: “من همین اکنون به تمام روس ها، شهروندان اوکراین و بلاروس و بالکان خطاب می کنم، به ما نگاه کنید و به یاد داشته باشید – آنچه که غرب به سر ما آورد، همان را با شما هم انجام خواهند داد، زمانی که شما پراکنده و ضعیف بوده باشید. غرب همچون سگان دیوانه زنجیره ای گلوی شما را چنگ میزند”.
برادران ،! :” به یاد داشته باشید و اجازه ندهید که به سرنوشت یوگسلاوی دچار شوید و اگر به خودتان نیایید، اینکار را در حق شما هم و جنگ خانه به خانه را آغاز خواهند نمود.”
آنها خواهان صلح و رفاه را در این منطقه نیستند. غرب این مناطق را در هم می کوبد، تا اینکه مقاومت ضعیف گردد و بعد یک کشور را به چند قسمت تقسیم و تجزیه میکند ،همانکه دریک کشور مقتدر چون یوگسلاوی طی یک هفته بمباردمان پی در پی چنین کاری را انجام دادند. آیا فکر نمی کنید این سناریو در« اوکرائین » تحقق یابد؟
اینها صرفا به دنبال اهداف ناپاک خویش همه چیز را به یغما می برند. و زمینه جنگ را طولانی می کنند. اقلیتی از نخبگان ثروتمند را یکجا با قاچاقچیان وفادار به خود تعین می کنند و برای سرنوشت کشور تصمیم می گیرند. اموال عمومی دولت به سرعت خصوصی می گردد و صاحبان این اموال همسایه های ما خواهند بود. یکی از وظایف اصلی دولت دست نشانده- اگر هر کدام به قدرت برسد – نابودی هویت ملی است ..
یکی از پیامدهای آشکار از کسب قلمرو یک دولت توسط ابرقدرت در قرن نابودی هویت ملی و ادبیات بومی از مردم یک کشور است.
من وظیفه خود میدانم و از عواقب عملکرد خطرناک ناتو هشدار میدهم ، شما مجبور نیستید حرف من را قبول کنید. ولی من تنها میخواهم و میدانم شما تاکید من را بسیار دیر درک می کنید، ولی آنزمان اصلاح اشتباه دیگر دیر شده است و حتی اکثر شان دیگر قابل اصلاح نیست.
.”این تصور غلط وجود دارد- زمانی مردم چیزی را انتخاب می کنند اما برای آنها کس دیگری انتخاب میشود.
دوستان ، یک درس تاریخی برای همه روس ها، اوکرائین ها وبلاروس ها ! :” به تحریک غرب اجازه ندهید و بیاد بیاورید که آینده اش چه میشود “.
اسلوبودان میلوسویچ
و میدانیم میلوسویچ در زندان کشته شد، تا حقایقی را در دادگاه مطرح نکند، یوگسلاوی ازهم پاشید و به ۸ کشور کوچک بی خاصیت تقسیم شد و هویت ملی اش را از دست داد.”

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا