گوناگون

حادثه ای در کنار همه مصایب ها

ریزش یک ساختمان ۴ طبقه در کرمانشاه ۲ کشته و چندین مصدوم برجای گذاشت….
سازمان اورژانس ایران اعلام کرد که یک ساختمان چهار طبقه در محدوده شهر نوسود کرمانشاه ریزش کرده و فرماندار پاوه گفته است که دو نفر فوت کرده‌اند.

مجتبی خالدی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفته است که «تاکنون هفت مصدوم از زیر آوار خارج شده‌اند که از این تعداد متاسفانه ۴ نفر وضعیت جسمانی مناسبی ندارند».

خبرگزاری ایرنا هم به نقل از اردشیر رستمی، فرماندار پاوه گفته است که دو نفر از مصدومان این حادثه فوت کرده‌اند.

باشگاه خبرنگاران جوان وابسته به صداوسیمای دولتی ایران هم گزارش کرده که «نشتی گاز که منجر به انفجار شده» احتمالا یکی از عوامل این حادثه بوده است.
روشن است که این حادثه در کنار همه مصایب دیگری که مردم میهن ما هر روز از آن رنج می برند، کمبود آب، تاریک شدن آسمان مناطق جنوب به خاطر ریز گردها، گرانی، تورم افزایش فقر و محرومیت خشم مردم جان به لب رسیده را تشدید کند و مردم برای اعتراض به جکومتی که ادامه حیاتش برای میهن ما هر روز فاجعه ای است به خیابان های آبادان بیایند و علیه رژیم فاسد استبدادی و رهبران آن شعار بدهند. رژیم هراسناک از بالا گرفتن اعتراض های مردمی فوراْ نیروهای سرکوبگر را به آبادان اعزام کرده است تا با سرکوب اعتراض های مردمی بر درد و اندوه مردم بیافزاید. Fv بر اساس آخرین اخبار منتشر شده در فضای مجازی شورای سازماندهی اعتراضات کارگران پیمانی نفت با ابراز تسلیت و همدردی نسبت به به خانواده های جانباختگان ساختمان متروپل اعلام کرده خود را با اعتراضات مردم خشمگین این شهر به بساط مافیایی حاکم که آفرینننده چنین فجایعی است همراه میداند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا