ورزشی

واکنش دشان به حذف فرانسه از لیگ ملت های اروپا

سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه بعد از حذف از لیگ ملت های اروپا اعتراف کرد که شاگردانش چه از نظر بدنی و چه از نظر فنی نتوانستند انتظارات را برآورده کنند.

به گزارش ایسنا  وبه نقل از اکیپ، نمایش ناامید کننده تیم ملی فوتبال فرانسه در لیگ ملت های اروپا ادامه پیدا کرد و این بار شاگردان دشان در چهارمین بازی خود با یک گل برابر کرواسی شکست خوردند.

فرانسه از چهار بازی خود در لیگ ملت های اروپا تنها ۲ امتیاز کسب کرده است تا با قرار گرفتن در قعر جدول رده بندی نتواند راهی دور بعد شود و حذف تلخ و زود هنگامی از این رقابت ها داشته باشد.

دیدیه دشان بعد از شکست برابر کرواسی و حذف از سومین دوره لیگ ملت های اروپا گفت: متاسفانه باید بگویم که در این رقابت ها از نظر بدنی و انرژی ضعیف تر از حریفان بودیم. از نظر فنی هم در سطح خوبی نبودیم. بازیکنان عملکرد خوبی از خود نشان ندادند و ثابت کردند که از نظر بدنی آماده نیستند.

سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه ادامه داد: همواره می توان از شکست ها و در کل نتایج درس گرفت. هر بازی پر از درس است. فشار بازی ها بسیار بالا بود. چند بازیکن خود را به خاطر آسیب دیدگی از دست دادیم. البته دیگر تیم ها هم چنین مشکلی را داشتند. بازیکنان اکنون باید استراحت کنند و خود را آماده فصل جدید لیگ کنند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا