ورزشی

آیا قرارداد وریا غفوری تمدید می شود ؟!

در حالیکه ریکاردو سانپینتو به عنوان سرمربی جدید آبی‌پوشان پایتخت برگزیده شد؛ هنوز قرارداد وریا غفوری کاپیتان محبوب و مردمی تیم فوتبال استقلال تمدید نشده است.

پرونده سازی حراست و سازمان بسیج ورزشکاران علیه وریا غفوری

به گزارش رویداد۲۴؛مدیران باشگاه استقلال هنوز تماسی با وریا غفوری کاپیتان این تیم نگرفتند و به نظر می رسد این بازیکن به زودی از این تیم جدا خواهد شد… بحث حضور وریا در فولاد که از یک هفته پیش جسته و گریخته به گوش می‌رسد این روزها داغ‌تر شده و هیچ بعید نیست آقای کاپیتان را در تیمی ببینیم که سرمربیگری‌اش را جواد نکونام به عهده دارد.

بدون شک اگر مسئولان باشگاه استقلال تا پایان هفته جاری با وریا مذاکره نکنند، این بدان معنا است که دیگر نیازی به تداوم حضور این بازیکن در استقلال احساس نمی‌شود و ماجرای انتقال وریا به فولاد جدی‌تر از هر زمان دیگری دنبال خواهد شد.

از سوی دیگر محمد نوری، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال” با اعتراض به رفتار باشگاه نسبت به وریا غفوری کاپیتان محبوب  و انتخاب سرمربی جدید” در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ریکاردو سانپینتو و حضور او به عنوان سرمربی جدید آبی‌پوشان پایتخت، اظهار کرد:این مربی کارنامه بدی ندارد و کارنامه‌اش تقریبا قابل قبول بوده است و با استاندار لیژ بلژیک قهرمان شده است. زمان مشخص می‌کند که ساپینتو می‌تواند با استقلال موفق شود یا خیر. این مربی باید ابزار کار خود را داشته باشد و باید بازیکنان کلیدی فصل گذشته استقلال در تیم ماندنی شوند و بازیکنان خوبی به تیم اضافه شوند. ما تا روز گذشته مربی نداشتیم اما از امروز باید استارت رسمی نقل و انتقالات رقم بخورد… همه دوست دارند وریا غفوری در استقلال بماند. این بازیکن جزو کسانی است که برای استقلال زحمت کشیده است و امیدوارم وریا غفوری در استقلال بماند و  در جمع آبی‌ها ماندنی شود.

یاد آوری :

شایان ذکر است ؛ درجریان ریزش برج  متروپول آبادان و همچنین برنامه آزاد سازی قیمت ها وریا غفوری به گرانی‌ها واکنش نشان داده و از اعتراضات مردمی حمایت نمود.این رفتار تحسین برانگیز یک ورزشکار پیامدهایی برایش به دنبال داشت و صدا و سیما مدتی تصویر او را حذف کرد.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا