ورزشی

مدیریت باشگاه استقلال قرارداد وریا غفوری را تمدید نکرد

سردار مصطفی آجرلو از فرماندهان سپاه پاسداران مدیرعاملی باشگاه استقلال را برعهده دارد. او مخالف اصلی تمدید قرارداد وریا غفوری است.

برخورد با کاپیتان مردمی استقلال  با هدف “درس عبرت” برای دیگر ورزشکاران

به گزارش ایسنا، مهدی مهدی‌پور هافبک تیم فوتبال استقلال پس از تمدید قراردادش با آبی‌پوشان پایتخت گفت: خیلی خوشحالم از اینکه می‌توانم ۲ سال دیگر در باشگاه بزرگ استقلال باشم. با توجه به فصل خوبی که پشت سر گذاشتیم، طبیعی بود که پیشنهادهایی به دست من و باشگاه استقلال برسد اما با توجه به برخی بزرگان و پیشکسوتان باشگاه استقلال کردم و با توجه به علاقه قلبی خودم، دوست داشتم در استقلال بمانم. امیدوارم بتوانیم مثل فصل قبل، یک فصل خوبی را پشت سر بگذاریم.او ادامه داد: به نظر من باید فصل جدید را باید پرقدرت شروع کنیم و مثل فصل قبل باعث افتخار هواداران‌مان باشیم و یک فصل بی‌نظیر را رقم بزنیم و امیدوارم همراه تیم ملی در جام جهانی حضور داشته باشم.

هشتگ «وریا تنها نیست»

از دیگر سو به گزارش رسانه های ورزشی مدیریت باشگاه استقلال، شرط تمدید قرارداد با  وریا غفوری  را تایید «ریکاردو ساپینتو» سرمربی پرتغالی این تیم اعلام کرده بود .وریا غفوری کاپیتان تیم فوتبال استقلال در صفحه اینستاگرام خود نوشت که از این تیم جدا شده است. خبرگزاری تسنیم وابسته به سپاه پاسداران با تایید این خبر نوشت، وریا غفوری طی روزهای گذشته منتظر تماس مدیران استقلال برای تمدید قراردادش بود که این اتفاق نیفتاد.

یاد آوری :

سال ۱۳۹۹ وریا غفوری تنها بازیکن فوتبال ایران بود  که به اعدام  نوید افکاری واکنش نشان داد. او در توییتر خود نوشته بود: فکر، اندیشه و آزادی، قابل اسارت نیست نه با زندان نه با اعدام. ذات انسان مطالباتی دارد که هیچ وقت خاموش نمی‌شود.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا