ورزشی

پیشکسوتان تیم فوتبال استقلال؛ قرارداد وریا غفوری باید تمدید شود!

در حالیکه وزارت ورزش و سازمان بسیج وزشکاران با کاپیتان مردمی استقلال به شدت مخالف هستند، سعید مراغه‌چیان از نام آوران فوتبال کشور گفت: ما پیشکسوتان از وریا غفوری حمایت خواهیم کرد.

پیشکسوتان فوتبال در تقابل با سرداران سپاه

سعید مراغه‌چیان، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت و انتخاب ریکاردو ساپینتو، سرمربی جدید آبی‌ها اظهارکرد: ساپینتو را در حد نوشته‌ها می‌شناسم و شناخت خیلی زیادی ندارم اما وعده ۴ قهرمانی برای من تعجب‌آور است و این به هیچ عنوان با عقل سازگاری ندارد. او باید کار خود را در استقلال آغاز کند و فعلا نمی‌توانیم قضاوت کنیم. باید کار خود را پیش ببرد تا بتوانیم درباره او نظر بدهیم اما طبق کارنامه‌ای که داشته، نتوانسته نتایج خیلی خوبی به دست آورد.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره نحوه عملکرد آبی‌ها در پنجره نقل و انتقالات خاطرنشان کرد: در نقل و انتقالات، پرسپولیس و سپاهان خوب یارگیری کردند اما استقلال نتوانسته عملکرد خوبی داشته باشد. به نظر من باید در دفاع چپ و دفاع وسط بازیکنان خوبی گرفته شود و یک هافبک بازی‌ساز هم در جمع آبی‌ها حضور داشته باشد.

مراغه‌چیان درباره وضعیت وریا غفوری در تیم استقلال تاکید کرد: وریا از خیلی از استقلالی‌ها بهتر بوده و هر موقع که آمده، مفید واقع شده است. ما پیشکسوتان از وریا غفوری حمایت خواهیم کرد. قرارداد غفوری باید تمدید شود. این بازیکن با تجربه است و مدت‌ها کاپیتان تیم بوده و با اینکه نیمکت‌نشین بود، حاشیه خاصی نداشت. برای چه نباید این بازیکن را بخواهند؟…

رسانه های ورزشی در باره شرایط  وریا غفوری تاکید دارند : مصطفی آجورلو سردار سپاه ، هم‌اکنون به‌عنوان مدیرعامل باشگاه فوتبال استقلال ایران فعالیت می‌کند، او همچنین از اعضای هیئت علمی دانشگاه امام حسین وابسته به سپاه می‌باشد.

آجورلو مخالف اصلی تمدید قرارداد وریا غفوری است.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا